fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк посів друге місце у номінації «Опора МСБ» від журналу «БІЗНЕС»

21/ 12/ 2021
  ОТП Банк увійшов одразу до двох номінацій рейтингу «Кращі банки та провідні банкіри на ринку МСБ-2021» від провідного економічного видання «БІЗНЕС». Зокрема, банк посів другу сходинку в рейтингу «Опора МСБ» – за досягнення у сфері кредитування та щоденне якісне обслуговування малого та середнього бізнесу. Крім того, ОТП Банк увійшов у п’ятірку кращих банків у номінації «Агрофінансування» – за провідні позиції у сфері кредитування та обслуговування фермерських господарств і малих агрокомпаній. Журнал «БІЗНЕС» вже понад 25 років визначає кращі банки та фінансові компанії на ринку обслуговування і кредитування малого та середнього бізнесу.  Цього року переможці рейтингу визначалися у два етапи. На першому етапі редакція дослідила фінансові показники банківського ринку. Проаналізувавши отримані дані, редакція сформувала short-list претендентів на перемогу за окремими напрямками. На другому етапі визначення банків-переможців у окремих номінаціях відбувалося шляхом відкритого голосування на сайті видання. Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

ОТП Банк увійшов одразу до двох номінацій рейтингу «Кращі банки та провідні банкіри на ринку МСБ-2021» від провідного економічного видання «БІЗНЕС».

Зокрема, банк посів другу сходинку в рейтингу «Опора МСБ» – за досягнення у сфері кредитування та щоденне якісне обслуговування малого та середнього бізнесу.

Крім того, ОТП Банк увійшов у п’ятірку кращих банків у номінації «Агрофінансування» – за провідні позиції у сфері кредитування та обслуговування фермерських господарств і малих агрокомпаній.

Журнал «БІЗНЕС» вже понад 25 років визначає кращі банки та фінансові компанії на ринку обслуговування і кредитування малого та середнього бізнесу. 

Цього року переможці рейтингу визначалися у два етапи. На першому етапі редакція дослідила фінансові показники банківського ринку. Проаналізувавши отримані дані, редакція сформувала short-list претендентів на перемогу за окремими напрямками. На другому етапі визначення банків-переможців у окремих номінаціях відбувалося шляхом відкритого голосування на сайті видання.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google НовиниFacebookTwitterYouTubeInstagramTelegram та Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: