fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк перерахував понад 1,2 млн грн на допомогу армії у межах спільної ініціативи з Mastercard

07/ 07/ 2022
  ОТП Банк перерахував на підтримку української армії понад 1,2 млн грн у межах спільної благодійної ініціативи з Mastercard, яка тривала з 1 квітня по 30 червня 2022 р. За умовами цієї ініціативи, за кожне поповнення картки Mastercard від ОТП Банк з картки іншого банку шляхом переказу за номером картки, ОТП Банк перераховував 1 гривню на рахунок Збройних Сил України. Таким чином, на картку клієнта зараховувалася вказана сума переказу у повному обсязі, а 1 гривня на рахунок ЗСУ сплачувалася ОТП Банком за власний рахунок. Перекази за номером картки є найпопулярнішим видом переказів і складають найбільшу частку у загальній кількості переказів між фізичними особами, у т.ч. в ОТП Банку. Загалом на потреби ЗСУ від початку повномасштабної війни ОТП Банк передав більше 12,2 млн грн.

ОТП Банк перерахував на підтримку української армії понад 1,2 млн грн у межах спільної благодійної ініціативи з Mastercard, яка тривала з 1 квітня по 30 червня 2022 р.

За умовами цієї ініціативи, за кожне поповнення картки Mastercard від ОТП Банк з картки іншого банку шляхом переказу за номером картки, ОТП Банк перераховував 1 гривню на рахунок Збройних Сил України. Таким чином, на картку клієнта зараховувалася вказана сума переказу у повному обсязі, а 1 гривня на рахунок ЗСУ сплачувалася ОТП Банком за власний рахунок.

Перекази за номером картки є найпопулярнішим видом переказів і складають найбільшу частку у загальній кількості переказів між фізичними особами, у т.ч. в ОТП Банку.

Загалом на потреби ЗСУ від початку повномасштабної війни ОТП Банк передав більше 12,2 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: