fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк перерахував 11 млн гривень Superhumans Center

19/ 12/ 2023
  Благодійний внесок у розмірі 11 мільйонів гривень здійснив ОТП Банк на користь Superhumans Center у грудні. Ця сума включає 10 млн грн на створення та забезпечення Superhumans Center іменними палатами, а також 1 млн грн на протезування пацієнтів центру. «У цьому потужному партнерстві з Superhumans Center ми натхненні та вмотивовані шукати і знаходити нові можливості підтримки наших героїв. Відтак пацієнти отримають необхідну реабілітацію, а центр – додаткове оснащення», – зазначив СЕО ОТП Банку Володимир Мудрий. Загальна сума допомоги ОТП Банку Superhumans Center склала вже 21 млн грн: окрім щойно перерахованих 11 млн грн, на благодійному аукціоні до Дня незалежності України було зібрано понад 3 млн грн, а ОТП Банк додав до цих коштів і перерахував на користь Superhumans Center ще 5 млн грн – для створення на його базі освітнього центру. Крім того, банк на щомісячній основі переказує 1 млн грн на рахунок Superhumans Center. «Допоки наші герої потребуватимуть підтримки, ми не зупинимося! Закликаємо всіх наших клієнтів і партнерів приєднуватися до благодійних ініціатив банку», – наголосила директорка департаменту з продажів роздрібного бізнесу ОТП Банку, тім-лідерка проєкту OTP Bank Helps Ukraine Леся Сирота. Так, до 25 грудня в ОТП Банку триває благодійний Різдвяний аукціон, виручені кошти з якого буде також перераховано Superhumans Center для протезування захисників, які на війні втратили кінцівки і потребують комплексного лікування та реабілітації. Взяти участь у благодійному аукціоні можуть всі клієнти банку у застосунку OTP Bank UA. Переглянути повний перелік лотів можна на сайті. Нагадаємо, що між ОТП Банком та Superhumans Center у вересні було укладено договір про благодійну пожертву на 2023-2024 рр. 

Благодійний внесок у розмірі 11 мільйонів гривень здійснив ОТП Банк на користь Superhumans Center у грудні. Ця сума включає 10 млн грн на створення та забезпечення Superhumans Center іменними палатами, а також 1 млн грн на протезування пацієнтів центру.

«У цьому потужному партнерстві з Superhumans Center ми натхненні та вмотивовані шукати і знаходити нові можливості підтримки наших героїв. Відтак пацієнти отримають необхідну реабілітацію, а центр – додаткове оснащення», – зазначив СЕО ОТП Банку Володимир Мудрий.

Загальна сума допомоги ОТП Банку Superhumans Center склала вже 21 млн грн: окрім щойно перерахованих 11 млн грн, на благодійному аукціоні до Дня незалежності України було зібрано понад 3 млн грн, а ОТП Банк додав до цих коштів і перерахував на користь Superhumans Center ще 5 млн грн – для створення на його базі освітнього центру. Крім того, банк на щомісячній основі переказує 1 млн грн на рахунок Superhumans Center.

«Допоки наші герої потребуватимуть підтримки, ми не зупинимося! Закликаємо всіх наших клієнтів і партнерів приєднуватися до благодійних ініціатив банку», – наголосила директорка департаменту з продажів роздрібного бізнесу ОТП Банку, тім-лідерка проєкту OTP Bank Helps Ukraine Леся Сирота.

Так, до 25 грудня в ОТП Банку триває благодійний Різдвяний аукціон, виручені кошти з якого буде також перераховано Superhumans Center для протезування захисників, які на війні втратили кінцівки і потребують комплексного лікування та реабілітації. Взяти участь у благодійному аукціоні можуть всі клієнти банку у застосунку OTP Bank UA. Переглянути повний перелік лотів можна на сайті.

Нагадаємо, що між ОТП Банком та Superhumans Center у вересні було укладено договір про благодійну пожертву на 2023-2024 рр. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: