fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк перейшов на централізований електронний документообіг для виплати пенсій та грошової допомоги

09/ 04/ 2021
  ОТП Банк перейшов на централізований електронний документообіг для виплати пенсій та грошової допомоги клієнтам банку з 1 квітня п.р. у межах взаємодії з Пенсійним фондом України. Перехід став можливим завдяки внесенню змін у порядок виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки клієнтів, затверджений постановою КМУ №1596 від 30.08.99. Про це повідомила начальник управління розвитку роздрібного бізнесу та кредитування ОТП Банку Валентина Розанова. За її словами, перехід на централізований електронний документообіг удосконалив взаємодію банку і Пенсійного Фонду щодо виплати пенсій пенсіонерам, які обслуговуються в банку, дозволив відмовитися від співробітництва з кожним регіональним управлінням ПФУ окремо та обміну паперовими документами. До того ж, користування автоматизованими електронними сервісами та захищеними каналами зв’язку  прискорює процес  виплати пенсій та краще захищає передачу даних. ОТП Банк є уповноваженим банком Пенсійного Фонду України з травня 2018 р. та пропонує клієнтам відкриття пенсійних карток для отримання пенсій та соціальної допомоги  у 86 відділеннях по всій Україні. Детальніше про послуги ОТП Банку для пенсіонерів за посиланням https://www.otpbank.com.ua/privateclients/pay-cards/debit-cards/pension/ Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він працює з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг». Слідкуйте за новинами ОТП Банку у соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram и Viber.

ОТП Банк перейшов на централізований електронний документообіг для виплати пенсій та грошової допомоги клієнтам банку з 1 квітня п.р. у межах взаємодії з Пенсійним фондом України. Перехід став можливим завдяки внесенню змін у порядок виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки клієнтів, затверджений постановою КМУ №1596 від 30.08.99. Про це повідомила начальник управління розвитку роздрібного бізнесу та кредитування ОТП Банку Валентина Розанова.

За її словами, перехід на централізований електронний документообіг удосконалив взаємодію банку і Пенсійного Фонду щодо виплати пенсій пенсіонерам, які обслуговуються в банку, дозволив відмовитися від співробітництва з кожним регіональним управлінням ПФУ окремо та обміну паперовими документами. До того ж, користування автоматизованими електронними сервісами та захищеними каналами зв’язку  прискорює процес  виплати пенсій та краще захищає передачу даних.

ОТП Банк є уповноваженим банком Пенсійного Фонду України з травня 2018 р. та пропонує клієнтам відкриття пенсійних карток для отримання пенсій та соціальної допомоги  у 86 відділеннях по всій Україні.

Детальніше про послуги ОТП Банку для пенсіонерів за посиланням https://www.otpbank.com.ua/privateclients/pay-cards/debit-cards/pension/

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він працює з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку у соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram и Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: