fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк отримав дві винагороди у рейтингу Finawards 2021

04/ 06/ 2021
  ОТП Банк отримав дві винагороди  у рейтингу Finawards 2021 від провідних фінансових порталів Minfin.com.ua та Finance.ua  – «Кращий кредит готівкою» (друге місце) та «Лідер рейтингу стійкості банків» (третє місце). Нагороди отримав член правління Банку з роздрібного бізнесу Олег Клименко під час урочистої церемонії 21 травня у Regent Hill, у Києві.   Церемонія FinAwards 2021 — це щорічний конкурс, в якому беруть участь топ-менеджери фінустанов. Вони отримують нагороди за впровадження найкращих продуктів, технологій і сервісів. Цього в премії взяло участь 75 фінансових організацій, у т.ч. 29 банків. За лідерів напрямків голосувало журі з 24 шанованих експертів і тисячі клієнтів Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

ОТП Банк отримав дві винагороди  у рейтингу Finawards 2021 від провідних фінансових порталів Minfin.com.ua та Finance.ua  – «Кращий кредит готівкою» (друге місце) та «Лідер рейтингу стійкості банків» (третє місце). Нагороди отримав член правління Банку з роздрібного бізнесу Олег Клименко під час урочистої церемонії 21 травня у Regent Hill, у Києві.  

Церемонія FinAwards 2021 — це щорічний конкурс, в якому беруть участь топ-менеджери фінустанов. Вони отримують нагороди за впровадження найкращих продуктів, технологій і сервісів. Цього в премії взяло участь 75 фінансових організацій, у т.ч. 29 банків. За лідерів напрямків голосувало журі з 24 шанованих експертів і тисячі клієнтів

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: