fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк очолив рейтинг первинних дилерів за обсягами торгів ОВДП на вторинному ринку

09/ 04/ 2021
  ОТП Банк посів перше місце в рейтингу первинних дилерів за обсягами торгів ОВДП на вторинному ринку в січні-лютому 2021 року, піднявшись на одну позицію порівняно з 2020 р.,  повідомило Міністерство фінансів України з посиланням на Нацкомісію з цінних паперів та фондового ринку. У загальному рейтингу первинних дилерів за підсумками першого кварталу 2021 р. ОТП Банк посів друге місце і став першим серед недержавних банків - первинних дилерів, зокрема — за обсягами торгів ОВДП, номінованих у гривні, —друге місце (перше — серед недержавних банків) і за обсягами ОВДП, номінованих у доларах США й євро, —третю позицію (другу — серед недержавних банків). Як повідомив А. Коваленко, директор департаменту казначейства і фінансових установ АТ «ОТП БАНК», банк активно співпрацює з клієнтами з купівлі-продажу ОВДП. «На сьогодні ОВДП - один з найпривабливіших для клієнтів інвестиційних інструментів з мінімальними ризиками, більш високою прибутковістю порівняно з депозитами при відносно сумірних ризиках. А після появи на українському ринку продукту «РЕПО з контролем ризику» клієнти отримали доступ до відносно недорогої та швидкої ліквідності. Клієнти, власники ОВДП, можуть швидко отримати гривневу ліквідність без продажу своїх паперів», зазначає банкір. За інформацією Міністерства фінансів за перший квартал 2021 р. за рахунок випуску ОВДП до держбюжету було залучено 118,7 млрд. грн. (4,3 млрд. дол. США), з них  91,7 млрд. грн. — за рахунок розміщення ОВДП у гривні; 24,6 млрд. грн. (у гривневому еквіваленті) — за рахунок розміщення ОВДП у сумі 0,9 млрд. дол. США і 2,4 млрд. грн. (у гривневому еквіваленті) — за рахунок розміщення ОВДП у сумі 0,07 млрд. євро. Статус первинного дилера дає банкам право купувати ОВДП безпосередньо у Міністерства фінансів у власний портфель або за заявками інших учасників ринку. Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він працює з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг». Слідкуйте за новинами ОТП Банку у соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram и Viber.

ОТП Банк посів перше місце в рейтингу первинних дилерів за обсягами торгів ОВДП на вторинному ринку в січні-лютому 2021 року, піднявшись на одну позицію порівняно з 2020 р.,  повідомило Міністерство фінансів України з посиланням на Нацкомісію з цінних паперів та фондового ринку.

У загальному рейтингу первинних дилерів за підсумками першого кварталу 2021 р. ОТП Банк посів друге місце і став першим серед недержавних банків – первинних дилерів, зокрема — за обсягами торгів ОВДП, номінованих у гривні, —друге місце (перше — серед недержавних банків) і за обсягами ОВДП, номінованих у доларах США й євро, —третю позицію (другу — серед недержавних банків).

Як повідомив А. Коваленко, директор департаменту казначейства і фінансових установ АТ «ОТП БАНК», банк активно співпрацює з клієнтами з купівлі-продажу ОВДП. «На сьогодні ОВДП – один з найпривабливіших для клієнтів інвестиційних інструментів з мінімальними ризиками, більш високою прибутковістю порівняно з депозитами при відносно сумірних ризиках. А після появи на українському ринку продукту «РЕПО з контролем ризику» клієнти отримали доступ до відносно недорогої та швидкої ліквідності. Клієнти, власники ОВДП, можуть швидко отримати гривневу ліквідність без продажу своїх паперів», зазначає банкір.

За інформацією Міністерства фінансів за перший квартал 2021 р. за рахунок випуску ОВДП до держбюжету було залучено 118,7 млрд. грн. (4,3 млрд. дол. США), з них  91,7 млрд. грн. — за рахунок розміщення ОВДП у гривні; 24,6 млрд. грн. (у гривневому еквіваленті) — за рахунок розміщення ОВДП у сумі 0,9 млрд. дол. США і 2,4 млрд. грн. (у гривневому еквіваленті) — за рахунок розміщення ОВДП у сумі 0,07 млрд. євро.

Статус первинного дилера дає банкам право купувати ОВДП безпосередньо у Міністерства фінансів у власний портфель або за заявками інших учасників ринку.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він працює з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку у соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram и Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: