fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк допомагає Центру соціально-психологічної реабілітації дітей відновити роботу

21/ 06/ 2022
  ОТП Банк допомагає Обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей у с.Хмільниця Чернігівської області відновити роботу після мародерств з боку російських військових. Зокрема, працівники банку зібрали і передали кошти та необхідні речі для вихованців закладу – одяг, книги, канцелярські набори. Як розповіла директор центру Олена Лукашенко, це допоможе повернути затишок та налагодити побут. Ще раніше, у квітні, банк направив кошти на ремонт будівлі – російські військові позривали замки, зламали двері й винесли із закладу багато дитячих речей. Під час вторгнення до центру ніхто з вихованців чи персоналу не постраждав – усі вони встигли вчасно виїхати до більш безпечних районів країни. Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у с. Хмільниця Чернігівської області – підшефний дитячий заклад ОТП Банку. Працівники банку традиційно збирали кошти і допомогу для його вихованців, влаштовували для них свята та цікаве дозвілля.

ОТП Банк допомагає Обласному центру соціально-психологічної реабілітації дітей у с.Хмільниця Чернігівської області відновити роботу після мародерств з боку російських військових. Зокрема, працівники банку зібрали і передали кошти та необхідні речі для вихованців закладу – одяг, книги, канцелярські набори. Як розповіла директор центру Олена Лукашенко, це допоможе повернути затишок та налагодити побут.

Ще раніше, у квітні, банк направив кошти на ремонт будівлі – російські військові позривали замки, зламали двері й винесли із закладу багато дитячих речей. Під час вторгнення до центру ніхто з вихованців чи персоналу не постраждав – усі вони встигли вчасно виїхати до більш безпечних районів країни.

Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у с. Хмільниця Чернігівської області – підшефний дитячий заклад ОТП Банку. Працівники банку традиційно збирали кошти і допомогу для його вихованців, влаштовували для них свята та цікаве дозвілля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: