fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОТП Банк додав можливість погашення кредитів у банкоматах усієї мережі

22/ 12/ 2021
  З 24 грудня 2021 року у всіх банкоматах ОТП Банку буде підключено нову функцію погашення кредитів готівкою. Щоб скористатися послугою, клієнту необхідно авторизуватися за допомогою картки ОТП Банку, вибрати пункт меню «Погашення кредиту» та вкласти гроші у спеціальний розєм (до 100 банкнот). Зарахування коштів на кредитний рахунок відбувається миттєво та без комісій. «Найбільше клієнти цінують швидкість обслуговування та зручність при використанні банківських послуг. Відповідати їхнім очікуванням – наше першочергове завдання, тому ми прагнемо максимально спростити наші сервіси, зробити їх доступними та заточеними під потреби людей. Зокрема, тепер клієнти банку мають можливість не шукати термінал для погашення кредиту, а скористатися нашим банкоматом», – повідомив Юрій Пономаренко, начальник відділу розвитку електронного бізнесу ОТП Банку. За його словами, у найближчому майбутньому в меню банкоматів також буде додано можливість придбання іноземної валюти. Нагадаємо, у серпні ОТП Банк завершив проект із заміни банкоматів у зонах самообслуговування 24/7 у всіх своїх відділеннях. Нові АТМ виробництва Wincor Nixdorf оснащені модулем безконтактного зчитування карток та зняття готівки за допомогою мобільних пристроїв з технологією NFC та мають підвищений рівень безпеки. Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

З 24 грудня 2021 року у всіх банкоматах ОТП Банку буде підключено нову функцію погашення кредитів готівкою. Щоб скористатися послугою, клієнту необхідно авторизуватися за допомогою картки ОТП Банку, вибрати пункт меню «Погашення кредиту» та вкласти гроші у спеціальний роз’єм (до 100 банкнот). Зарахування коштів на кредитний рахунок відбувається миттєво та без комісій.

«Найбільше клієнти цінують швидкість обслуговування та зручність при використанні банківських послуг. Відповідати їхнім очікуванням – наше першочергове завдання, тому ми прагнемо максимально спростити наші сервіси, зробити їх доступними та заточеними під потреби людей. Зокрема, тепер клієнти банку мають можливість не шукати термінал для погашення кредиту, а скористатися нашим банкоматом», – повідомив Юрій Пономаренко, начальник відділу розвитку електронного бізнесу ОТП Банку. За його словами, у найближчому майбутньому в меню банкоматів також буде додано можливість придбання іноземної валюти.

Нагадаємо, у серпні ОТП Банк завершив проект із заміни банкоматів у зонах самообслуговування 24/7 у всіх своїх відділеннях. Нові АТМ виробництва Wincor Nixdorf оснащені модулем безконтактного зчитування карток та зняття готівки за допомогою мобільних пристроїв з технологією NFC та мають підвищений рівень безпеки.

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google НовиниFacebookTwitterYouTubeInstagramTelegram та Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: