fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Освітній семінар у Львові для корпоративних клієнтів

13/ 10/ 2023
  ОТП Банк провів третій поспіль освітній семінар з питань податкового та валютного законодавства у зовнішньоекономічній діяльності під час війни. Офлайн-захід у Львові відвідали понад 40 корпоративних клієнтів банку. Під час семінару представники банку розглянули макроекономічні тренди року, розповіли про супроводження експортних та імпортний операцій клієнтів та поговорили про аналіз документів при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності. Крім того, було анонсовано плани зі спрощення взаємодії з клієнтами у сфері ЗЕД. У семінарі традиційно взяли участь партнери банку та керуючі партнери юридичної компанії Crowe Mikhailenko, які презентували особливості практики бюджетного відшкодування, податкових перевірок та існуючих валютних обмежень, введених для бізнесу НБУ, а також разом зі спікерами банку взяли участь у сесії питань-відповідей для клієнтів. Попередні освітні семінари банку для корпоративних клієнтів відбулися у Києві та Дніпрі цього року.

ОТП Банк провів третій поспіль освітній семінар з питань податкового та валютного законодавства у зовнішньоекономічній діяльності під час війни. Офлайн-захід у Львові відвідали понад 40 корпоративних клієнтів банку.

Під час семінару представники банку розглянули макроекономічні тренди року, розповіли про супроводження експортних та імпортний операцій клієнтів та поговорили про аналіз документів при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності. Крім того, було анонсовано плани зі спрощення взаємодії з клієнтами у сфері ЗЕД.

У семінарі традиційно взяли участь партнери банку та керуючі партнери юридичної компанії Crowe Mikhailenko, які презентували особливості практики бюджетного відшкодування, податкових перевірок та існуючих валютних обмежень, введених для бізнесу НБУ, а також разом зі спікерами банку взяли участь у сесії питань-відповідей для клієнтів.

Попередні освітні семінари банку для корпоративних клієнтів відбулися у Києві та Дніпрі цього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: