fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Семінар з ринкового нагляду за медичними виробами

26/ 04/ 2018
  26 квітня 2018 року Комітет з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації (Комітет Асоціації) провів семінар «Ринковий нагляд за медичними виробами. Законодавство та практики країн-членів ЄС» за участі європейських експертів. Зокрема, експерти розкрили такі теми, як звітування про інциденти, вимоги до документації та вимоги до маркування медичних виробів, оцінка та управління ризиками. Учасниками семінару стали представники державних органів влади, органів з оцінки відповідності, територіальних органів Держлікслужби України та компаній-виробників медичних виробів. Семінар зібрав 40 учасників. На початку семінару ми були раді почути доповідь Владислава Цілини, Першого заступника Голови Держлікслужби України, який повідомив про типові порушення вимог Технічних регламентів, виявлених в ході здійснення ринкового нагляду, і відповів на численні питання. Зі сторони МОЗ України Іван Задворних повідомив про пріоритетні питання сфери медичних виробів, які входять в порядок денний МОЗ України на 2018 рік. Зокрема, ми були раді пересвідчитись у загальному розумінні МОЗ України щодо необхідності скасування 10% націнки на медичні вироби, які беруть участь у державних закупівлях; питання вимагає подальших кроків. Також, Лідія Санжаровська, старший юрист компанії «Правовий Альянс», розповіла про досвід роботи з практичними кейсами компаній. Загалом, захід був насичений інформацією, дискусія була жвавою і, вочевидь, корисною усім сторонам заходу. Учасники також отримали можливість задати питання європейським експертам не лише впродовж семінару, а й після додаткового опрацювання матеріалів презентацій. Комітет ЄБА сприятиме отриманню відповідей і їх опрацюванню на користь впровадження доцільних змін у системі ринкового нагляду, переслідуючи мету наближення законодавства України до законодавства ЄС. Комітет Асоціації дякує представникам державних органів влади та усім спікерам за співпрацю, відкритість і інформативні доповіді та презентації! Детальніша інформація за матеріалами семінару буде опублікована за декілька днів.

26 квітня 2018 року Комітет з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації (Комітет Асоціації) провів семінар «Ринковий нагляд за медичними виробами. Законодавство та практики країн-членів ЄС» за участі європейських експертів. Зокрема, експерти розкрили такі теми, як звітування про інциденти, вимоги до документації та вимоги до маркування медичних виробів, оцінка та управління ризиками.

Учасниками семінару стали представники державних органів влади, органів з оцінки відповідності, територіальних органів Держлікслужби України та компаній-виробників медичних виробів. Семінар зібрав 40 учасників.

На початку семінару ми були раді почути доповідь Владислава Цілини, Першого заступника Голови Держлікслужби України, який повідомив про типові порушення вимог Технічних регламентів, виявлених в ході здійснення ринкового нагляду, і відповів на численні питання.

Зі сторони МОЗ України Іван Задворних повідомив про пріоритетні питання сфери медичних виробів, які входять в порядок денний МОЗ України на 2018 рік. Зокрема, ми були раді пересвідчитись у загальному розумінні МОЗ України щодо необхідності скасування 10% націнки на медичні вироби, які беруть участь у державних закупівлях; питання вимагає подальших кроків.

Також, Лідія Санжаровська, старший юрист компанії «Правовий Альянс», розповіла про досвід роботи з практичними кейсами компаній.

Загалом, захід був насичений інформацією, дискусія була жвавою і, вочевидь, корисною усім сторонам заходу. Учасники також отримали можливість задати питання європейським експертам не лише впродовж семінару, а й після додаткового опрацювання матеріалів презентацій. Комітет ЄБА сприятиме отриманню відповідей і їх опрацюванню на користь впровадження доцільних змін у системі ринкового нагляду, переслідуючи мету наближення законодавства України до законодавства ЄС.

Комітет Асоціації дякує представникам державних органів влади та усім спікерам за співпрацю, відкритість і інформативні доповіді та презентації!

Детальніша інформація за матеріалами семінару буде опублікована за декілька днів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: