fbpx

Останній тиждень подачі на нагороду [відкриті двері] у сфері доступності

20/ 02/ 2020
  Ви займаєтесь урбаністикою, розробляєте інфраструктурний проєкт, чи власник соціально-відповідального бізнесу? Тоді ви заслуговуєте на нагороду!  [Відкриті двері] – це нагорода за доступність і зручність локації для людей з числа маломобільних груп населення (люди з інвалідністю, люди з дитячими візочками чи дітьми до 7 років, люди похилого віку тощо). Нагороду отримують простори та ініціативи, які є безбарєрними і зручними для всіх. 2018 року ГО Доступно.UA відзначили найкращих у сфері інклюзії на той момент. Ними стали 14 локацій та ініціатив, серед них: Urban Space 100, Шостий апеляційний адміністративний суд, Мапа доступності Чернівців, «Ашан» та Кінотеатр «Жовтень». Нагорода [Відкриті двері] – це ваша можливість розповісти про свою локацію та діяльність. Адже доступність публічних та комерційних закладів – це не якийсь там плюс у карму, а світовий тренд, питання престижу та конкурентна перевага. Подати заявку можна тут – http://bit.ly/31HoTWK. Дедлайн подачі – 8 березня. Більше інформації про журі, нагороду та переможців читайте на сайті або у події. Церемонія нагородження відбудеться 24 березня о 19:00 у готелі Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska. Церемонія нагородження відбудеться у форматі коктейльної вечірки, з виступом гурту Go-A та вином. Вхід на церемонію за запрошеннями.

Ви займаєтесь урбаністикою, розробляєте інфраструктурний проєкт, чи власник соціально-відповідального бізнесу? Тоді ви заслуговуєте на нагороду!

 [Відкриті двері] це нагорода за доступність і зручність локації для людей з числа маломобільних груп населення (люди з інвалідністю, люди з дитячими візочками чи дітьми до 7 років, люди похилого віку тощо). Нагороду отримують простори та ініціативи, які є безбар’єрними і зручними для всіх.

2018 року ГО Доступно.UA відзначили найкращих у сфері інклюзії на той момент. Ними стали 14 локацій та ініціатив, серед них: Urban Space 100, Шостий апеляційний адміністративний суд, Мапа доступності Чернівців, «Ашан» та Кінотеатр «Жовтень».

Нагорода [Відкриті двері] – це ваша можливість розповісти про свою локацію та діяльність. Адже доступність публічних та комерційних закладів – це не якийсь там плюс у карму, а світовий тренд, питання престижу та конкурентна перевага.

Подати заявку можна тут – http://bit.ly/31HoTWK. Дедлайн подачі – 8 березня.

Більше інформації про журі, нагороду та переможців читайте на сайті або у події.

Церемонія нагородження відбудеться 24 березня о 19:00 у готелі Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska. Церемонія нагородження відбудеться у форматі коктейльної вечірки, з виступом гурту Go-A та вином. Вхід на церемонію за запрошеннями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: