fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ORACLE – оздоблювальні роботи для нового офісу!

04/ 09/ 2020
  ORACLE – американська корпорація, другий за величиною доходів виробник програмного забезпечення, найбільший виробник програмного забезпечення для організацій, великий постачальник серверного обладнання і один з головних гравців на ринку програмного забезпечення оборонного комплексу США. Присутність на ринку країни такого великого гравця сомо собою передбачає сталий розвиток ринку країни і довіру з боку міжнародних компаній. Denza Construction, як підрядник з оздоблювальних робіт і постачання обладнання, в черговий раз стали надійним партнером для компанії замовника. Мобілізувавшись в період карантину, ми змогли здійснити весь комплекс оздоблювальних робіт і здати новий офіс в м. Дніпро вчасно. За 4 місяці роботи наші архітектори узгодили і розробили повний робочий проект для будівельних бригад. Інженери пропрацювали і видали всі проекти для комплексу інженерних робіт. Відділ постачання замовив всі матеріали і офісні меблі, а будівельники виконали комплекс ремонтно-оздоблювальних робіт високого рівня та зібрали всі робочі меблі. В результаті, офіс компанії ORACLE вийшов світлим, яскравим і дуже сучасним! Детальніше проект освітлений на сайті: http://www.denza.com.ua/uk/project/oracle-dnipro-2/

ORACLE – американська корпорація, другий за величиною доходів виробник програмного забезпечення, найбільший виробник програмного забезпечення для організацій, великий постачальник серверного обладнання і один з головних гравців на ринку програмного забезпечення оборонного комплексу США.

Присутність на ринку країни такого великого гравця сомо собою передбачає сталий розвиток ринку країни і довіру з боку міжнародних компаній.

Denza Construction, як підрядник з оздоблювальних робіт і постачання обладнання, в черговий раз стали надійним партнером для компанії замовника. Мобілізувавшись в період карантину, ми змогли здійснити весь комплекс оздоблювальних робіт і здати новий офіс в м. Дніпро вчасно.

За 4 місяці роботи наші архітектори узгодили і розробили повний робочий проект для будівельних бригад. Інженери пропрацювали і видали всі проекти для комплексу інженерних робіт. Відділ постачання замовив всі матеріали і офісні меблі, а будівельники виконали комплекс ремонтно-оздоблювальних робіт високого рівня та зібрали всі робочі меблі.

В результаті, офіс компанії ORACLE вийшов світлим, яскравим і дуже сучасним!

Детальніше проект освітлений на сайті: http://www.denza.com.ua/uk/project/oracle-dnipro-2/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: