fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Опитування щодо впливу євроінтеграційного руху України на бізнес

25/ 06/ 2024
  Україна розпочинає переговори про вступ до Європейського Союзу. Хоча членство в ЄС має численні переваги, зокрема й для бізнес-спільноти, євроінтеграція накладає так само багато вимог та потребує суттєвої підготовки, адаптації правил та регуляцій. Щоб краще зрозуміти вплив євроінтеграційних змін на бізнес, Європейська Бізнес Асоціація запускає спеціальне опитування «Вплив євроінтеграційного руху України на бізнес». Запрошуємо вас долучитися до опитування, заповнивши коротку анкету нижче. ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ Будемо вам дуже вдячні за участь та зворотний зв’язок! Опитування проводиться за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Україна розпочинає переговори про вступ до Європейського Союзу. Хоча членство в ЄС має численні переваги, зокрема й для бізнес-спільноти, євроінтеграція накладає так само багато вимог та потребує суттєвої підготовки, адаптації правил та регуляцій.

Щоб краще зрозуміти вплив євроінтеграційних змін на бізнес, Європейська Бізнес Асоціація запускає спеціальне опитування «Вплив євроінтеграційного руху України на бізнес». Запрошуємо вас долучитися до опитування, заповнивши коротку анкету нижче.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Будемо вам дуже вдячні за участь та зворотний зв’язок!

Опитування проводиться за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: