fbpx

Опитування щодо пріоритетів та перспектив стратегічного розвитку столиці та Київського регіону

13/ 07/ 2020
  https://youtu.be/5iQicNs1E4g Компанія Грант Торнтон (Україна) спільно з Департаментом економіки та інвестицій КМДА в рамках розробки проєкту Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року проводить опитування всіх зацікавлених сторін щодо бачення (візії), пріоритетів та перспектив стратегічного розвитку столиці та Київського регіону. Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні за посиланням: https://bit.ly/2Y7MGz0 Опитування конфіденційне – отримана інформація буде  узагальнена і використана в суто знеособленому вигляді, без посилань на людину, яка висловила ту або іншу думку. Отримані за результатами опитування пропозиції та зауваження будуть використані при визначенні стратегічного бачення найбільш пріоритетних напрямів розвитку Києва та прилеглих територій.

Компанія Грант Торнтон (Україна) спільно з Департаментом економіки та інвестицій КМДА в рамках розробки проєкту Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року проводить опитування всіх зацікавлених сторін щодо бачення (візії), пріоритетів та перспектив стратегічного розвитку столиці та Київського регіону.

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні за посиланням: https://bit.ly/2Y7MGz0

Опитування конфіденційне – отримана інформація буде  узагальнена і використана в суто знеособленому вигляді, без посилань на людину, яка висловила ту або іншу думку.

Отримані за результатами опитування пропозиції та зауваження будуть використані при визначенні стратегічного бачення найбільш пріоритетних напрямів розвитку Києва та прилеглих територій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: