fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Опитування керівників бізнесу в Україні – COVID-19 Pulse

22/ 07/ 2020
  Глобальне явище COVID-19 поставило перед керівниками компаній небачені виклики, багато з яких змінюються щодня, суттєво впливають на подальшу роботу організацій та досягнення цілей. KPMG в Україні KPMG в Україні у партнерстві з виданням «Новое Время» запрошує вас взяти участь в опитуванні керівників бізнесу в Україні, мета якого – отримати інформацію про ключові виклики та можливості, спричинені пандемією COVID-19, а також дізнатися про стратегії подолання кризи та забезпечення подальшого зростання бізнесу. ВЗЯТИ УЧАСТЬ Про опитування Структура опитування ґрунтується на запитаннях, адаптованих із глобального опитування KPMG COVID-19 Pulse, що дозволить порівняти світові та українськи тренди. — Для заповнення форми опитування потрібно приблизно 10 хв. — Опитування доступне українською та англійською — Опитування відкрите до 21 серпня 2020 року. Усі відповіді є суворо конфіденційними та аноніми і будуть консолідовані у загальний звіт. Вже цього вересня будемо раді поділитися з вами результатами дослідження та обговорити з керівниками компаній результати.

Глобальне явище COVID-19 поставило перед керівниками компаній небачені виклики, багато з яких змінюються щодня, суттєво впливають на подальшу роботу організацій та досягнення цілей.

KPMG в Україні KPMG в Україні у партнерстві з виданням «Новое Время» запрошує вас взяти участь в опитуванні керівників бізнесу в Україні, мета якого – отримати інформацію про ключові виклики та можливості, спричинені пандемією COVID-19, а також дізнатися про стратегії подолання кризи та забезпечення подальшого зростання бізнесу.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Про опитування

Структура опитування ґрунтується на запитаннях, адаптованих із глобального опитування KPMG COVID-19 Pulse, що дозволить порівняти світові та українськи тренди.

— Для заповнення форми опитування потрібно приблизно 10 хв.

— Опитування доступне українською та англійською

— Опитування відкрите до 21 серпня 2020 року.

Усі відповіді є суворо конфіденційними та аноніми і будуть консолідовані у загальний звіт.

Вже цього вересня будемо раді поділитися з вами результатами дослідження та обговорити з керівниками компаній результати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: