fbpx

Опитування керівників бізнесу в Україні 2020

16/ 03/ 2020
  За результатами наших опитувань у 2019 році 53% керівників в Україні зазначили, що найбільшою мотивацією для них є створення можливості довгострокового успіху в бізнесі. Цікаво, що для більшості керівників компаній у світі найбільшою мотивацію навпаки є короткочасне зростання їхньої організації (дослідження KPMG «Погляд керівників в Україні 2019» та «2019 Global CEO Outlook»). Як зміняться погляди та пріоритети керівників компаній в Україні та світі цього року? KPMG в Україні в інформаційному партнерстві з виданням «Новое Время» запрошує взяти участь у третьому щорічному опитуванні керівників бізнесу в Україні та разом зрозуміти динаміку змін пріоритетів керівників компаній, виявити ключові виклики й можливості для бізнесу. Взяти участь Про опитування KPMG Global CEO Outlook – це глобальне опитування, в якому щороку беруть участь понад 1300 керівників великих компаній різних галузей із різних країн світу. Дослідження вивчає стратегічні питання, на яких фокусуються керівники у складний, але багатий на унікальні можливості період змін. Для заповнення форми опитування потрібно приблизно 15 хв. Опитування доступне українською та англійською Опитування відкрите до 1 травня 2020 року Всі відповіді є суворо конфіденційними та аноніми і будуть сконсолідовані у загальний звіт. Наша мета – знайти інсайти, які допоможуть СEO українських компаній у вирішенні стратегічних питань. Ми хочемо залучити якомога більше керівників до опитування аби спільними зусиллями виділити найважливіші пункти, які потребують уваги та знайти нові можливості для розвитку компанії. Вже цього літа будемо раді поділитися з вами результатами дослідження та запросити на зустріч-дискусію керівників компаній за його результатами.

За результатами наших опитувань у 2019 році 53% керівників в Україні зазначили, що найбільшою мотивацією для них є створення можливості довгострокового успіху в бізнесі. Цікаво, що для більшості керівників компаній у світі найбільшою мотивацію навпаки є короткочасне зростання їхньої організації (дослідження KPMG «Погляд керівників в Україні 2019» та «2019 Global CEO Outlook»).

Як зміняться погляди та пріоритети керівників компаній в Україні та світі цього року? KPMG в Україні в інформаційному партнерстві з виданням «Новое Время» запрошує взяти участь у третьому щорічному опитуванні керівників бізнесу в Україні та разом зрозуміти динаміку змін пріоритетів керівників компаній, виявити ключові виклики й можливості для бізнесу.

Взяти участь

Про опитування

KPMG Global CEO Outlook – це глобальне опитування, в якому щороку беруть участь понад 1300 керівників великих компаній різних галузей із різних країн світу. Дослідження вивчає стратегічні питання, на яких фокусуються керівники у складний, але багатий на унікальні можливості період змін.

  • Для заповнення форми опитування потрібно приблизно 15 хв.
  • Опитування доступне українською та англійською
  • Опитування відкрите до 1 травня 2020 року

Всі відповіді є суворо конфіденційними та аноніми і будуть сконсолідовані у загальний звіт.

Наша мета – знайти інсайти, які допоможуть СEO українських компаній у вирішенні стратегічних питань. Ми хочемо залучити якомога більше керівників до опитування аби спільними зусиллями виділити найважливіші пункти, які потребують уваги та знайти нові можливості для розвитку компанії.

Вже цього літа будемо раді поділитися з вами результатами дослідження та запросити на зустріч-дискусію керівників компаній за його результатами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: