fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Опитування Global Human Capital Trends 2019

09/ 01/ 2019
  Компанія «Делойт» щиро запрошує Вас долучитися до щорічного дослідження Global Human Capital Trends 2019, що є одним із найвпливовіших у світі у визначенні майбутніх трендів щодо розвитку людського капіталу. Аби Україна була гідно представлена у цьому дослідженні, запрошуємо Вас взяти участь у ньому. Ваша думка є надзвичайно цінною для нас. Заповнення анкети забере близько 15-20 хвилин Вашого часу. Ви можете залишити ваші контакти і фінальний звіт буде надісланий вам першочергово. Також, всі учасники матимуть змогу долучитися до глобальної он-лайн конференції, присвяченій презентації результатів дослідження. Пройти опитування можна за посиланням 2019 Global Human Capital Trends  За посиланнями нижче Ви можете ознайомитися зі звітом дослідження за минулий рік українською мовою та результатами усіх попередніх досліджень: HUMAN CAPITAL TRENDS 2018 REPORT HUMAN CAPITAL TRENDS APP  Якщо у Вас виникнуть запитання в процесі заповнення опитувальника, будь ласка, звертайтесь до Тетяни Радчук (контакти нижче): Тетяна Радчук Практика управління персоналом | «Делойт» Human Capital Advisory Services | Deloitte tradchuk@deloitte.ua | www.deloitte.ua Будемо раді бачити Вас у якості гостя на наших заходах, присвячених презентації результатів дослідження!

Компанія «Делойт» щиро запрошує Вас долучитися до щорічного дослідження Global Human Capital Trends 2019, що є одним із найвпливовіших у світі у визначенні майбутніх трендів щодо розвитку людського капіталу.

Аби Україна була гідно представлена у цьому дослідженні, запрошуємо Вас взяти участь у ньому. Ваша думка є надзвичайно цінною для нас. Заповнення анкети забере близько 15-20 хвилин Вашого часу. Ви можете залишити ваші контакти і фінальний звіт буде надісланий вам першочергово. Також, всі учасники матимуть змогу долучитися до глобальної он-лайн конференції, присвяченій презентації результатів дослідження.

Пройти опитування можна за посиланням 2019 Global Human Capital Trends 

За посиланнями нижче Ви можете ознайомитися зі звітом дослідження за минулий рік українською мовою та результатами усіх попередніх досліджень:

HUMAN CAPITAL TRENDS 2018 REPORT

HUMAN CAPITAL TRENDS APP 

Якщо у Вас виникнуть запитання в процесі заповнення опитувальника, будь ласка, звертайтесь до Тетяни Радчук (контакти нижче):

Тетяна Радчук

Практика управління персоналом | «Делойт»

Human Capital Advisory Services | Deloitte

tradchuk@deloitte.ua | www.deloitte.ua

Будемо раді бачити Вас у якості гостя на наших заходах, присвячених презентації результатів дослідження!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: