fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Опитування експортерів послуг до ЄС в рамках дослідження «Аналіз торгівлі послугами між Україною та ЄС в рамках ПВЗВТ за 2015-2020 роки»

15/ 07/ 2021
  Центр аналізу міжнародної торгівлі Trade+ при Київській школі економіки на замовлення Офісу Віцепремєр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» проводить опитування експортерів послуг до ЄС в рамках дослідження «Аналіз торгівлі послугами між Україною та ЄС в рамках ПВЗВТ за 2015-2020 роки». Метою опитування є визначення чинних обмежувальних заходів та бар’єрів для доступу українських експортерів послуг на ринок ЄС- в режимі транскордонного постачання послуг, а також заснування підприємницької діяльності та тимчасового перебування за кордоном фізичних осіб, які надають послуги. На основі відповідей експортерів послуг будуть визначені найбільш обмежувальні заходи, які застосовуються в ЄС до українських послуг у шести секторах (Міжнародні автомобільні вантажні перевезення, Комп’ютерні послуги, Міжнародні вантажні залізничні перевезення, Поштові та кур’єрські послуги, Міжнародні морські перевезення та Послуги з будівництва), та розроблені рекомендації щодо їхнього зменшення/cкасування в рамках процесу оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Опитування проводиться на основі анкети OECD для Індексу обмежень торгівлі послугами (Services Trade Restrictiveness Index – STRI). Анкети Поштові та кур’єрські послуги Комп’ютерні послуги Міжнародні морські перевезення Міжнародні вантажні автомобільні перевезення Послуги з будівництва Міжнародні вантажні залізничні перевезення У разі виникнення додаткових запитань, Ви можете звернутись до Світлани Таран (Координаторки проектів Центру аналізу міжнародної торгівлі Trade+) за електронною адресою: staran@kse.org.ua.

Центр аналізу міжнародної торгівлі Trade+ при Київській школі економіки на замовлення Офісу Віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» проводить опитування експортерів послуг до ЄС в рамках дослідження «Аналіз торгівлі послугами між Україною та ЄС в рамках ПВЗВТ за 2015-2020 роки».

Метою опитування є визначення чинних обмежувальних заходів та бар’єрів для доступу українських експортерів послуг на ринок ЄС– в режимі транскордонного постачання послуг, а також заснування підприємницької діяльності та тимчасового перебування за кордоном фізичних осіб, які надають послуги.

На основі відповідей експортерів послуг будуть визначені найбільш обмежувальні заходи, які застосовуються в ЄС до українських послуг у шести секторах (Міжнародні автомобільні вантажні перевезення, Комп’ютерні послуги, Міжнародні вантажні залізничні перевезення, Поштові та кур’єрські послуги, Міжнародні морські перевезення та Послуги з будівництва), та розроблені рекомендації щодо їхнього зменшення/cкасування в рамках процесу оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Опитування проводиться на основі анкети OECD для Індексу обмежень торгівлі послугами (Services Trade Restrictiveness Index – STRI).

Анкети

Поштові та кур’єрські послуги

Комп’ютерні послуги

Міжнародні морські перевезення

Міжнародні вантажні автомобільні перевезення

Послуги з будівництва

Міжнародні вантажні залізничні перевезення

У разі виникнення додаткових запитань, Ви можете звернутись до Світлани Таран (Координаторки проектів Центру аналізу міжнародної торгівлі Trade+) за електронною адресою: staran@kse.org.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: