fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Панельна дискусія Асоціації у Дніпрі “Вихід на Європейський ринок: можливості для українського бізнесу”

04/ 04/ 2017
  Які можливості є в українських підприємців сьогодні для виходу на європейський ринок? Які інструменти для цього існують, і як ними можна скористатися, дізналися учасники дискусії, що відбулася 4 квітня у Дніпрі за ініціативи Представництва Європейського Союзу в Україні. Експертами дискусії виступили Борис Філіпов, секторальний менеджер програми ЄС SME, та Катерина Рігг, менеджер Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні, які розповіли про програми підтримки бізнесу в Україні, що фінансуються Європейським Союзом, зокрема програму «EU4Business». Представники бізнесу, у свою чергу, мали нагоду поділитися з колегами своїм досвідом та успішними прикладами освоєння європейських ринків.

Які можливості є в українських підприємців сьогодні для виходу на європейський ринок? Які інструменти для цього існують, і як ними можна скористатися, дізналися учасники дискусії, що відбулася 4 квітня у Дніпрі за ініціативи Представництва Європейського Союзу в Україні.

Експертами дискусії виступили Борис Філіпов, секторальний менеджер програми ЄС SME, та Катерина Рігг, менеджер Групи підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні, які розповіли про програми підтримки бізнесу в Україні, що фінансуються Європейським Союзом, зокрема програму «EU4Business». Представники бізнесу, у свою чергу, мали нагоду поділитися з колегами своїм досвідом та успішними прикладами освоєння європейських ринків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: