fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Операційка та круасани: сніданок за круглим столом для управлінців

31/ 05/ 2021
  Бізнес-сніданок за круглим столом для операційних директорів у Харкові Прийшов час поговорити про вплив пандемії на традиційні операційні процеси та виклики, що постали перед управлінцями. Місце події: YORD | м. Харків, вул. Трінклера, 2 Дата та час: 2 червня, 9:30 - 11:00 Covid та глобальна цифровізація вплинули на бізнес: всі ми шукаємо шляхи оптимізації своїх ресурсів і прагнемо автоматизувати все, що можливо. Найперше, щоби залишатися конкурентоспроможними на ринку, варто переосмислити свої бізнес-процеси та підлаштувати їх до нової реальності. 2020 був роком швидких реакцій. Всі гасили пожежі та латали дірки: початок пандемії — не час для складних стратегічних підходів. В результаті частина робочих процесів стала некерованою. У 2021 доводиться це виправляти, згадати про стратегічні підходи до диджиталізації з метою довгострокових змін. Прийшов час поговорити про вплив пандемії на традиційні операційні процеси та виклики, що постали перед управлінцями: Як підлаштуватися до нової реальності? Як налагодити ефективну роботу звідусюди? Які цифрові рішення обирають провідні компанії світу? В рамках заходу ми запланували круглий стіл, під час якого обговоримо проблеми та потреби наших компаній в оптимізації бізнес-процесів, виділимо ключові із них та ранжуємо їх за пріоритетами. Ми подбали про вашу безпеку: обрали відповідну локацію, обмежили коло гостей та замовили персональні засоби захисту. Все відповідатиме чинним епідеміологічним нормам. Ми будемо раді бачити вас серед наших гостей під час сніданку для управлінців у Харкові Операційка та круасани. РЕЄСТРАЦІЯ Залишаймося на звязку!

Бізнес-сніданок за круглим столом для операційних директорів у Харкові

Прийшов час поговорити про вплив пандемії на традиційні операційні процеси та виклики, що постали перед управлінцями.

Місце події: YORD | м. Харків, вул. Трінклера, 2

Дата та час: 2 червня, 9:30 – 11:00

Covid та глобальна цифровізація вплинули на бізнес: всі ми шукаємо шляхи оптимізації своїх ресурсів і прагнемо автоматизувати все, що можливо.

Найперше, щоби залишатися конкурентоспроможними на ринку, варто переосмислити свої бізнес-процеси та підлаштувати їх до нової реальності.

2020 був роком швидких реакцій. Всі “гасили пожежі” та “латали дірки”: початок пандемії — не час для складних стратегічних підходів. В результаті частина робочих процесів стала некерованою. У 2021 доводиться це виправляти, згадати про стратегічні підходи до диджиталізації з метою довгострокових змін.

Прийшов час поговорити про вплив пандемії на традиційні операційні процеси та виклики, що постали перед управлінцями:

  • Як підлаштуватися до нової реальності?
  • Як налагодити ефективну роботу звідусюди?
  • Які цифрові рішення обирають провідні компанії світу?

В рамках заходу ми запланували круглий стіл, під час якого обговоримо проблеми та потреби наших компаній в оптимізації бізнес-процесів, виділимо ключові із них та ранжуємо їх за пріоритетами.

Ми подбали про вашу безпеку: обрали відповідну локацію, обмежили коло гостей та замовили персональні засоби захисту. Все відповідатиме чинним епідеміологічним нормам.

Ми будемо раді бачити вас серед наших гостей під час сніданку для управлінців у Харкові “Операційка та круасани”.

РЕЄСТРАЦІЯ

Залишаймося на зв’язку!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: