fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Open Door Day: Paramedic Group of Companies

08/ 11/ 2023
    Компанії-члени Південноукраїнського офісу завітали до Paramedic Group of Companies вмежах EBA Open Door Days. Протягом візиту учасники пройшли тренінг з надання домедичної допомоги та дізналися чому важливо вміти надавати першу допомогу. А також взяли участь у симуляційному сценарії, де довелося надавати допомогу, зупиняти кровотечу та працювати з постраждалими по-справжньому. Домедична допомога на робочому місці - навчальний курс, призначений дляспівробітників організацій та підприємств, які не мають попередньої підготовки та медичноїосвіти, є обовязковим для проведення для всіх працівників підприємства. Тож кожний учасник зміг опрацювати навички та закріпити отримані знання на практиці. Додатково для топ-менеджменту, HR фахівців та головних інженерів з охорони праці членських компаній Асоціації було організовано знайомство з групою компаній Paramedic, їх діяльністю та всіма соціальними проєктами, зокрема, особливу увагу приділили проєкту таксі «Без Меж». Ми дякуємо Paramedic Group of Companies за гостинність та бажаємо продовжувати розвиватися на благо нашої країни.
01/

 

Компанії-члени Південноукраїнського офісу завітали до Paramedic Group of Companies вмежах EBA Open Door Days. Протягом візиту учасники пройшли тренінг з надання домедичної допомоги та дізналися чому важливо вміти надавати першу допомогу. А також взяли участь у симуляційному сценарії, де довелося надавати допомогу, зупиняти кровотечу та працювати з постраждалими по-справжньому. Домедична допомога на робочому місці – навчальний курс, призначений дляспівробітників організацій та підприємств, які не мають попередньої підготовки та медичноїосвіти, є обов’язковим для проведення для всіх працівників підприємства. Тож кожний учасник зміг опрацювати навички та закріпити отримані знання на практиці.

Додатково для топ-менеджменту, HR фахівців та головних інженерів з охорони праці членських компаній Асоціації було організовано знайомство з групою компаній Paramedic, їх діяльністю та всіма соціальними проєктами, зокрема, особливу увагу приділили проєкту таксі «Без Меж».

Ми дякуємо Paramedic Group of Companies за гостинність та бажаємо продовжувати розвиватися на благо нашої країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: