fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Оновлення від UKRSIBBANK – тепер відкрити рахунок для ФОП можна онлайн

21/ 05/ 2024
  UKRSIBBANK BNP Paribas Group впровадив нову функцію в застосунку UKRSIB business – дистанційне відкриття рахунків для фізичних осіб-підприємців. Скористатися опцією можуть громадяни України віком від 18 років, які офіційно зареєстрували ФОП. Також потрібно встановити застосунки UKRSIB business та Дія. У застосунку Дія потрібно мати паспорт: ID-картку чи закордонний паспорт. Онлайн-онбординг фізичних осіб-підприємців доступний лише в застосунку UKRSIB business, значно спрощує процес відкриття рахунку, адже клієнт може це зробити без візиту до відділення. Це набагато швидше, а за допомогою віддаленої ідентифікації через застосунок Дія, процес стає ще й більш диджиталізованим та ефективним. Такий підхід дозволяє підприємцям зосередитися на своїх основних справах, мінімізуючи час, необхідний для банківських операцій. Водночас, якщо під час дистанційного відкриття рахунку виникнуть проблеми чи запитання, фахівець банку зв’яжеться з клієнтом та надасть консультацію або запросить до відділення завершити процедуру. «Онлайн-онбординг — це стратегічний крок у напрямку глобальної цифровізації банківських послуг, який дозволить підприємцям ефективно та оперативно отримувати доступ до необхідних сервісів з будь-якого куточка України. Ця ініціатива відображає нашу стратегічну спрямованість на важливість цифрової трансформації у сфері банківських послуг. Також це ще один крок до paperless, адже наш банк дотримується принципів сталого розвитку, турбується про довкілля та залучає до цього клієнтів і партнерів», - поділився Андрій КАШПЕРУК, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Всі клієнти, які онлайн відкривають рахунки підприємця чи фізичної особи, — потрапляють до відділення дистанційного обслуговування та будуть мати персонального дистанційного менеджера, який зможе допомогти з вирішенням банківських питань без візиту до відділення. «Ми прагнемо забезпечити максимальну зручність та безпеку для наших клієнтів. Нова послуга онлайн-онбордингу фізичних осіб-підприємців спрощуючи процес отримання банківських послуг. Ми переконані, що це стане практичним і зручним рішенням для наших клієнтів, полегшить для них щоденний банкінг та допоможе ефективно керувати своїми фінансами, проводити операції та вирішувати питання», - додав Марян ХОМИН, начальник департаменту маркетингу роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. «Для віддаленої ідентифікації користувач через застосунок Дія у кілька кліків шерить копію паспорта: ID-картки або закордонного. Це зручно! Достатньо мати необхідний документ у Дії та активувати Дія.Підпис», - сказала Ірина ЗАБОЛОТНА, керівниця команди впровадження Дії в Мінцифрі.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group впровадив нову функцію в застосунку UKRSIB business – дистанційне відкриття рахунків для фізичних осіб-підприємців.

Скористатися опцією можуть громадяни України віком від 18 років, які офіційно зареєстрували ФОП. Також потрібно встановити застосунки UKRSIB business та Дія. У застосунку Дія потрібно мати паспорт: ID-картку чи закордонний паспорт.

Онлайн-онбординг фізичних осіб-підприємців доступний лише в застосунку UKRSIB business, значно спрощує процес відкриття рахунку, адже клієнт може це зробити без візиту до відділення. Це набагато швидше, а за допомогою віддаленої ідентифікації через застосунок Дія, процес стає ще й більш диджиталізованим та ефективним. Такий підхід дозволяє підприємцям зосередитися на своїх основних справах, мінімізуючи час, необхідний для банківських операцій. Водночас, якщо під час дистанційного відкриття рахунку виникнуть проблеми чи запитання, фахівець банку зв’яжеться з клієнтом та надасть консультацію або запросить до відділення завершити процедуру.

«Онлайн-онбординг — це стратегічний крок у напрямку глобальної цифровізації банківських послуг, який дозволить підприємцям ефективно та оперативно отримувати доступ до необхідних сервісів з будь-якого куточка України. Ця ініціатива відображає нашу стратегічну спрямованість на важливість цифрової трансформації у сфері банківських послуг. Також це ще один крок до paperless, адже наш банк дотримується принципів сталого розвитку, турбується про довкілля та залучає до цього клієнтів і партнерів», – поділився Андрій КАШПЕРУК, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Всі клієнти, які онлайн відкривають рахунки підприємця чи фізичної особи, — потрапляють до відділення дистанційного обслуговування та будуть мати персонального дистанційного менеджера, який зможе допомогти з вирішенням банківських питань без візиту до відділення.

«Ми прагнемо забезпечити максимальну зручність та безпеку для наших клієнтів. Нова послуга онлайн-онбордингу фізичних осіб-підприємців спрощуючи процес отримання банківських послуг. Ми переконані, що це стане практичним і зручним рішенням для наших клієнтів, полегшить для них щоденний банкінг та допоможе ефективно керувати своїми фінансами, проводити операції та вирішувати питання», – додав Мар’ян ХОМИН, начальник департаменту маркетингу роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

«Для віддаленої ідентифікації користувач через застосунок Дія у кілька кліків шерить копію паспорта: ID-картки або закордонного. Це зручно! Достатньо мати необхідний документ у Дії та активувати Дія.Підпис», – сказала Ірина ЗАБОЛОТНА, керівниця команди впровадження Дії в Мінцифрі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: