fbpx

ONLINE ТРЕНІНГ Асоціації у Дніпрі: Бізнес-сторітеллінг: як закохати у компанію з першого слова

24/ 03/ 2020
  Відбувся 4-годинний он-лайн тренінг від Тетяни Пашкіної. Перш за все – спікер. Тетяна професіонал своєї справи з майже 20-річним досвідом, експерт-практик, спікер профільних конференцій, колумніст провідних українських видань і людина з надзвичайним почуттям гумору 😂 4 години пролетіли непомітно! Море корисної інформації з легкою подачею Тетяни (ну, а як інакше)), спілкування учасників і, навіть, домашнє завдання ☺️ Так пройшов наш перший тренінг он-лайн. Кілька тез  Будь-яка історія – це проблема і її вирішення.  Зі сторітеллінгом продукт куплять охочіше і за вищою ціною. Сторітеллінг – це комунікація, яка чіпляє емоцією.  В НR  Сторітеллінг – це про комунікацію зі співробітником. + щоб співробітник почував себе частиною команди  Комунікація з емоціями – співрозмовник розуміє, що ви такий, як і він.  В рекрутингу  Сторітеллінг і робота з репутацією компанії.  Робота з негативом. Не мовчати! 96% українців перевіряє репутацію компанії перед співбесідою.  Сторітеллінг – лише правдиво і щиро.  Крім того, Тетяна залишається на звязку з учаниками до 15 квітня і відкрита до консультацій. Дякуємо вам, Тетяна, та учасникам!

Відбувся 4-годинний он-лайн тренінг від Тетяни Пашкіної. Перш за все – спікер. Тетяна професіонал своєї справи з майже 20-річним досвідом, експерт-практик, спікер профільних конференцій, колумніст провідних українських видань і людина з надзвичайним почуттям гумору 😂

4 години пролетіли непомітно! Море корисної інформації з легкою подачею Тетяни (ну, а як інакше)), спілкування учасників і, навіть, домашнє завдання ☺️ Так пройшов наш перший тренінг он-лайн.

Кілька тез 

  • Будь-яка історія – це проблема і її вирішення. 
  • Зі сторітеллінгом продукт куплять охочіше і за вищою ціною.
  • Сторітеллінг – це комунікація, яка чіпляє емоцією. 

В НR 

  • Сторітеллінг – це про комунікацію зі співробітником. + щоб співробітник почував себе частиною команди 
  • Комунікація з емоціями – співрозмовник розуміє, що ви такий, як і він. 

В рекрутингу 

  • Сторітеллінг і робота з репутацією компанії. 
  • Робота з негативом. Не мовчати! 96% українців перевіряє репутацію компанії перед співбесідою. 
  • Сторітеллінг – лише правдиво і щиро. 

Крім того, Тетяна залишається на звязку з учаниками до 15 квітня і відкрита до консультацій. Дякуємо вам, Тетяна, та учасникам!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: