fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online конференція «Мотивація персоналу під час військового стану: матеріальні та нематеріальні фактори»

05/ 10/ 2022
  У 2022 році ми зрозуміли, наскільки важливою є МОТИВАЦІЯ. Запрошуємо вас на online конференцію «ТВТ - Страховий брокер» за участю «Віче консалтинг» та інформаційного партнера Robota.ua на тему «Мотивація персоналу під час військового стану: матеріальні та нематеріальні фактори»  у пятницю 21 жовтня 2022 року о 11:00 у ZOOM.  Участь безкоштовна, необхідно зареєструватися за посиланням https://bit.ly/3RiV8DN При реєструванні Ви можете надати питання щодо тематики заходу, які ми обовязково розглянемо. Питання до обговорення:. Мотивація персоналу: що змінилося у 2022 році, «Віче консалтинг» Ірина Тарасова Зміни у мотиваційному профілі кандидатів та працюючого персоналу у 2022 році Наскільки приваблива ваша організація на ринку праці? Ціннісно-цільовий підхід в управлінні персоналом – як це працює? Корпоративні Soft skills менеджменту, які необхідні для управління персоналом у нових реаліях сучасності Роль HR-а у трансформації процесів управління Основні матеріальні фактори мотивацій: огляд ДМС та інших факторів, «ТВТ - Страховий брокер» Дмитро Татарінов, Світлана Ворона  Основні матеріальні фактори Як зробити матеріальні фактори працюючими та актуальність ДМС Динаміка зростання медичного страхування на ринку праці та страховому ринку Прихован бонуси ДМС Скільки коштує послуга та діючи інструменти оптимізації бюджету Інструмент ДМС для мотивації персоналу та фінансової безпеки компанії, «ТВТ - Страховий брокер» Ірина Бондаренко Аналіз та адаптація програм Як змінюються потреби персоналу ЕфективнийДМС - який він Кейси порятунку в умовах військового стану Наш партнер та зовнішній експерт - Ірина Тарасова, бізнес-тренер, психолог, експерт з розвитку емоційного інтелекту HR-компетенцій та управлінських компетенцій. Автор ціннісно-цільової моделі управління, засновник «Віче консалтинг», автор конференцій HR Стратегії, співавтор проектів HR UNIVERSE, HR Eхреrt Club, тренер з розвитку #hrhard. Ірина має 20 років практичного експертного досвіду включають управління проектами реінжинірингу процесів, оцінки Assessment Center та 360 градусів, грейдування, впровадження KPI для міжнародних компаній, великих національних мереж, банків, виробництв України, Грузії, Казахстану. Отже запрошуємо усіх – буде надзвичайно цікаво та корисно! Для участі в конференції, будь ласка зареєструйтеся заздалегідь https://bit.ly/3RiV8DN Після реєстрації Ви отримаєте електронною поштою повідомлення що містить інформацію про вхід в конференцію на платформі ZOOM. Більш детальна інформація про захід дивіться на нашому сайті https://tbt-broker.com/ та у Facebook https://www.facebook.com/tbt.insurance/, підписуйтеся та слідкуйте за новинами. До зустрічі на конференції!

У 2022 році ми зрозуміли, наскільки важливою є МОТИВАЦІЯ. Запрошуємо вас на online конференцію «ТВТ – Страховий брокер» за участю «Віче консалтинг» та інформаційного партнера Robota.ua на тему

«Мотивація персоналу під час військового стану: матеріальні та нематеріальні фактори» 

у п’ятницю 21 жовтня 2022 року о 11:00 у ZOOM. 

Участь безкоштовна, необхідно зареєструватися за посиланням https://bit.ly/3RiV8DN

При реєструванні Ви можете надати питання щодо тематики заходу, які ми обов’язково розглянемо.

Питання до обговорення:

Мотивація персоналу: що змінилося у 2022 році, «Віче консалтинг» Ірина Тарасова

 • Зміни у мотиваційному профілі кандидатів та працюючого персоналу у 2022 році
 • Наскільки приваблива ваша організація на ринку праці?
 • Ціннісно-цільовий підхід в управлінні персоналом – як це працює?
 • Корпоративні Soft skills менеджменту, які необхідні для управління персоналом у нових реаліях сучасності
 • Роль HR-а у трансформації процесів управління

Основні матеріальні фактори мотивацій: огляд ДМС та інших факторів, «ТВТ – Страховий брокер» Дмитро Татарінов, Світлана Ворона 

 • Основні матеріальні фактори
 • Як зробити матеріальні фактори працюючими та актуальність ДМС
 • Динаміка зростання медичного страхування на ринку праці та страховому ринку
 • Прихован бонуси ДМС
 • Скільки коштує послуга та діючи інструменти оптимізації бюджету

Інструмент ДМС для мотивації персоналу та фінансової безпеки компанії, «ТВТ – Страховий брокер» Ірина Бондаренко

 • Аналіз та адаптація програм
 • Як змінюються потреби персоналу
 • ЕфективнийДМС – який він
 • Кейси порятунку в умовах військового стану

Наш партнер та зовнішній експерт – Ірина Тарасова, бізнес-тренер, психолог, експерт з розвитку емоційного інтелекту HR-компетенцій та управлінських компетенцій. Автор ціннісно-цільової моделі управління, засновник «Віче консалтинг», автор конференцій HR Стратегії, співавтор проектів HR UNIVERSE, HR Eхреrt Club, тренер з розвитку #hrhard. Ірина має 20 років практичного експертного досвіду включають управління проектами реінжинірингу процесів, оцінки Assessment Center та 360 градусів, грейдування, впровадження KPI для міжнародних компаній, великих національних мереж, банків, виробництв України, Грузії, Казахстану.

Отже запрошуємо усіх – буде надзвичайно цікаво та корисно!

Для участі в конференції, будь ласка зареєструйтеся заздалегідь https://bit.ly/3RiV8DN

Після реєстрації Ви отримаєте електронною поштою повідомлення що містить інформацію про вхід в конференцію на платформі ZOOM.

Більш детальна інформація про захід дивіться на нашому сайті https://tbt-broker.com/ та у Facebook https://www.facebook.com/tbt.insurance/, підписуйтеся та слідкуйте за новинами.

До зустрічі на конференції!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: