fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Oнлайн-зустріч з представниками Слобожанської митниці Держмитслужби у Харкові

22/ 10/ 2020
  Відбулася онлайн-зустріч представників EBA Kharkiv, суб’єктів ЗЕД та операторів ринку на тему: «Здійснення заходів офіційного контролю (харчового) під час ввезення вантажів на митну територію України». Валерій Найчук, в.о. першого заступника начальника Слобожанської митниці Держмитслужби, підкреслив, що ця зустріч ініційована в рамках плідної співпраці з Митним комітетом Європейської Бізнес Асоціації у Харкові. Відповіді на такі важливі питання спрямовані на полегшення здійснення митного оформлення та дотримання законодавства суб’єктами ЗЕД, що, в свою чергу, забезпечує своєчасне надходження митних платежів до державного бюджету. Так, протягом останніх дев’яти місяців сума надходжень до бюджету від Слобожанської митниці дорівнює близько 9,2 млрд гривень. Це свідчить про те, що бізнес працює і має тенденцію розвиватися. Також пан Найчук висловив сподівання, що після завершення реорганізації територіальних органів (створення єдиної юридичної особи для ДПС та Держмитслужби), згідно з відповідними законами, з початку наступного року представники бізнесу отримають нові сприятливі умови.  Ігор Лоцкін,  в.о. керівника Південної регіональної служби Держветсанконтролю, зазначив, що інформування операторів ринка щодо нормативно-правових актів та законодавчої бази сприяє досягненню загальної мети, якою є прозора та безпечна робота як бізнесу, так і контролюючих органів, зменшення санкцій та заходів додаткового контролю. Як правильно оформити міжнародний сертифікат для супроводження вантажу? Де проводяться лабораторні дослідження відібраних зразків вантажу, що перетинає митну територію? Чи можна обійтись без державної реєстрації потужностей? Практичні ситуації з цих та інших питань розібрав у своїй презентації пан Ігор. «Завдяки тісній роботі з представниками Держмитслужби та EBA ми крокуємо до виконання задач, які ставимо собі, – ділиться Ігор Лоцкін. – Це і надання максимуму інформації для полегшення нашої роботи та мінімізації порушень під час ввезення вантажів на митну територію України. Тому що, коли оператор ринку знає ті місця, де він може оступитись, у нас зменшується вірогідність санкцій або вживання заходів додаткового контролю».  Відповідаючи на запитання учасників, нововведеннями щодо подання фіто-санітарних сертифікатів в електронному вигляді під час пандемії поділилася митний консультант та модератор Митного комітету ЕВА у Харкові Віра Носова. Щиро дякуємо  керівництву Слобожанської митниці і Південній регіональній службі Держветсанконтролю за співпрацю й конструктивний діалог!  

Відбулася онлайн-зустріч представників EBA Kharkiv, суб’єктів ЗЕД та операторів ринку на тему: «Здійснення заходів офіційного контролю (харчового) під час ввезення вантажів на митну територію України».

Валерій Найчук, в.о. першого заступника начальника Слобожанської митниці Держмитслужби, підкреслив, що ця зустріч ініційована в рамках плідної співпраці з Митним комітетом Європейської Бізнес Асоціації у Харкові. Відповіді на такі важливі питання спрямовані на полегшення здійснення митного оформлення та дотримання законодавства суб’єктами ЗЕД, що, в свою чергу, забезпечує своєчасне надходження митних платежів до державного бюджету. Так, протягом останніх дев’яти місяців сума надходжень до бюджету від Слобожанської митниці дорівнює близько 9,2 млрд гривень. Це свідчить про те, що бізнес працює і має тенденцію розвиватися. Також пан Найчук висловив сподівання, що після завершення реорганізації територіальних органів (створення єдиної юридичної особи для ДПС та Держмитслужби), згідно з відповідними законами, з початку наступного року представники бізнесу отримають нові сприятливі умови. 

Ігор Лоцкін,  в.о. керівника Південної регіональної служби Держветсанконтролю, зазначив, що інформування операторів ринка щодо нормативно-правових актів та законодавчої бази сприяє досягненню загальної мети, якою є прозора та безпечна робота як бізнесу, так і контролюючих органів, зменшення санкцій та заходів додаткового контролю.
Як правильно оформити міжнародний сертифікат для супроводження вантажу? Де проводяться лабораторні дослідження відібраних зразків вантажу, що перетинає митну територію? Чи можна обійтись без державної реєстрації потужностей? Практичні ситуації з цих та інших питань розібрав у своїй презентації пан Ігор.
«Завдяки тісній роботі з представниками Держмитслужби та EBA ми крокуємо до виконання задач, які ставимо собі, – ділиться Ігор Лоцкін. – Це і надання максимуму інформації для полегшення нашої роботи та мінімізації порушень під час ввезення вантажів на митну територію України. Тому що, коли оператор ринку знає ті місця, де він може оступитись, у нас зменшується вірогідність санкцій або вживання заходів додаткового контролю». 

Відповідаючи на запитання учасників, нововведеннями щодо подання фіто-санітарних сертифікатів в електронному вигляді під час пандемії поділилася митний консультант та модератор Митного комітету ЕВА у Харкові Віра Носова.

Щиро дякуємо  керівництву Слобожанської митниці і Південній регіональній службі Держветсанконтролю за співпрацю й конструктивний діалог!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: