fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн заняття-мандрівка дитячими муль- та кінофільмами. Відкритий простір КМДШ

26/ 04/ 2022
  📽 Школа повного дня КМДШ запрошує на заняття-мандрівку дитячими повнометражними мульт- та кінофільмами з класним татом КМДШ, віртуозом математичних завдань та медіаграмотності Віктором Ткачем.   📆 30 квітня о 15.00 на Quiz Time Формат зустрічі: онлайн Участь безкоштовна ➡️ Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/38loH6U   🙋‍♀️ Запрошуємо майбутніх школярів, які хочуть доєднатися до великої, дружньої спільноти КМДШ на нову захопливу зустріч у Відкритий простір КМДШ - це формат адаптивних зустрічей знайомств зі школою для дітей та батьків, які мають бажання стати частиною великої родини КМДШ.   У Відкритому просторі КМДШ на вас чекають:     📍 зустрічі-лекції від наших експертів; 📍 адаптивні заняття для дошкільнят та знайомство з викладачами.   Долучайтеся! За репост окреме дякуємо! 💙💛

📽 Школа повного дня КМДШ запрошує на заняття-мандрівку дитячими повнометражними мульт- та кінофільмами з класним татом КМДШ, віртуозом математичних завдань та медіаграмотності Віктором Ткачем.
 
📆 30 квітня о 15.00 на Quiz Time
Формат зустрічі: онлайн
Участь безкоштовна
➡️ Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/38loH6U
 
🙋‍♀️ Запрошуємо майбутніх школярів, які хочуть доєднатися до великої, дружньої спільноти КМДШ на нову захопливу зустріч у “Відкритий простір КМДШ” – це формат адаптивних зустрічей знайомств зі школою для дітей та батьків, які мають бажання стати частиною великої родини КМДШ.
 
У “Відкритому просторі КМДШ” на вас чекають:  
 
📍 зустрічі-лекції від наших експертів;
📍 адаптивні заняття для дошкільнят та знайомство з викладачами.
 
Долучайтеся! За репост окреме дякуємо! 💙💛

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: