fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-захід “Релокація з України до Польщі: проблеми та перспективи”

22/ 07/ 2022
  SCHNEIDER GROUP спільно із Центром Дія.Бізнес | Варшава запрошує Вас приєднатися до онлайн-заходу на тему “Релокація з України до Польщі: проблеми та перспективи”.  Дата: четвер, 28 липня, о 13:00 за варшавським часом / 14:00 за київським часом Формат заходу: прямий ефір на сторінці Центру Дія.Бізнес | Варшава в інстаграм https://instagram.com/diia.business.warsaw Мова заходу: українська та англійська. Під час онлайн заходу наші експерти розглянуть такі питання: Підприємство зупинило господарську діяльність на території України під час воєнного стану: оформлення простою на підприємстві, звільнення працівників, переведення на дистанційну роботу, скорочення штату, оплачувані відпустки / відпустки без збереження заробітної плати, призупинення трудового договору. Якщо людина виїхала за кордон під час воєнних дій і знайшла роботу, чи потрібно звільнитися з попереднього місця роботи в Україні? Податкові наслідки переїзду до Польщі для фізичної особи з точки зору законодавства України. Як може працювати зареєстрований в Україні ФОП, який виїхав за кордон? Переміщення в Польщу вже діючого бізнесу або відкриття філії/представництва. Посвідка на проживання за визначену суму інвестицій в нерухомість або в держоблігації. Праця особливих категорій працівників-іноземців в Польщі. «Пільги» для особливих категорій. Чи існують в Польщі державні програми для релокейту власникам IT-бізнесу? Спікери: Артем Барінов, Директор з юридичних та податкових питань, SCHNEIDER GROUP Україна Пауліна Пахольчик, Радник, SCHNEIDER GROUP Польща Партнери події    

SCHNEIDER GROUP спільно із Центром Дія.Бізнес | Варшава запрошує Вас приєднатися до онлайн-заходу на тему Релокація з України до Польщі: проблеми та перспективи”. 

Дата: четвер, 28 липня, о 13:00 за варшавським часом / 14:00 за київським часом

Формат заходу: прямий ефір на сторінці Центру Дія.Бізнес | Варшава в інстаграм https://instagram.com/diia.business.warsaw

Мова заходу: українська та англійська.

Під час онлайн заходу наші експерти розглянуть такі питання:

  • Підприємство зупинило господарську діяльність на території України під час воєнного стану: оформлення простою на підприємстві, звільнення працівників, переведення на дистанційну роботу, скорочення штату, оплачувані відпустки / відпустки без збереження заробітної плати, призупинення трудового договору.
  • Якщо людина виїхала за кордон під час воєнних дій і знайшла роботу, чи потрібно звільнитися з попереднього місця роботи в Україні?
  • Податкові наслідки переїзду до Польщі для фізичної особи з точки зору законодавства України.
  • Як може працювати зареєстрований в Україні ФОП, який виїхав за кордон?
  • Переміщення в Польщу вже діючого бізнесу або відкриття філії/представництва.
  • Посвідка на проживання за визначену суму інвестицій в нерухомість або в держоблігації.
  • Праця особливих категорій працівників-іноземців в Польщі. «Пільги» для особливих категорій.
  • Чи існують в Польщі державні програми для релокейту власникам IT-бізнесу?

Спікери:

Артем Барінов, Директор з юридичних та податкових питань, SCHNEIDER GROUP Україна

Пауліна Пахольчик, Радник, SCHNEIDER GROUP Польща

Партнери події

   

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: