fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-воркшоп “Травма-чутлива комунікація в HR та рекрутменті” від “ТОЧКИ ТУРБОТИ”

22/ 04/ 2024
  Шановні колеги!  «Точка Турботи», проєкт побудови інклюзивної психологічної підтримки для своїх команд під час війни, продовжується. Сьогодні, коли багато людей стикаються з постійним стресом, травмами, втратами та іншими складними ситуаціями, емпатія та розуміння у спілкуванні дуже важливі. Це стосується не тільки приватного спілкування, а й робочої взаємодії між колегами. Сучасні HR-фахівці та фахівчині повинні мати стратегії та практичні навички, які допоможуть їм створювати безпечне та сприятливе середовище для всіх працівників і працівниць.  🔵 Тому ми запрошуємо вас на онлайн-воркшоп «Травма-чутлива комунікація в HR: як зараз важливо комунікувати з людьми». РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ Під час воркшопу обговорюватимемо такі питання: Нова ненормальна реальність, в якій ми змушені жити. Як люди проживають травматичний досвід? Що таке травма і чи всі ми «травмовані» зараз? Що важливо розуміти фахівцям, які працюють з людьми про травму та вразливість людей зараз? Різність досвідів людей: як бути чутливими до цього досвіду? Які є червоні лінії у комунікації зі співробітниками. 🗓 Коли: 2 травня 2024, з 11:00 до 12:30 📍 Де: онлайн (лінк надішлемо зареєстрованим учасникам/цям)  🎙 Ведуча воркшопу: Анна Метельська 💼 Біо ведучої: психологиня, психотерапевтка, консультантка з психічного здоров’я та добробуту в організаціях. Також Анна є співзасновницею проєкту «Mental Health for Business» та конференції «Mental Health and Emotional Wellbeing for Business». Засновниця коучінг-студії «Крок-за-Кроком». Організаційна коучиня-консультантка, HR експертка, яка має 16+ років досвіду у бізнесі (автобізнес, консалтинг, IT). ❗️Участь у воркшопі безкоштовна, за умови реєстрації нижче. Також готуйте свої питання до ведучої воркшопу.  Воркшоп проводить команда ГО «Точка опори ЮА» в межах проєкту «Точка Турботи» за підтримки Center for Disaster Philanthropy. ====================== Кожен/а учасник/ця проєкту «Точки Турботи» отримає Care-to-Business Case — набір інструментів психологічної допомоги працівникам та працівницям.  На сайті проєкту вже доступний до завантаження посібник з рекомендаціями практичного використання різноманітних психологічних методик, запропонованих експертами/ками. А за цим лінком доступний безкоштовний онлайн-курс про психологічну допомогу командам та бізнесам.

Шановні колеги! 

«Точка Турботи», проєкт побудови інклюзивної психологічної підтримки для своїх команд під час війни, продовжується.

Сьогодні, коли багато людей стикаються з постійним стресом, травмами, втратами та іншими складними ситуаціями, емпатія та розуміння у спілкуванні дуже важливі. Це стосується не тільки приватного спілкування, а й робочої взаємодії між колегами. Сучасні HR-фахівці та фахівчині повинні мати стратегії та практичні навички, які допоможуть їм створювати безпечне та сприятливе середовище для всіх працівників і працівниць. 

🔵 Тому ми запрошуємо вас на онлайн-воркшоп «Травма-чутлива комунікація в HR: як зараз важливо комунікувати з людьми».

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Під час воркшопу обговорюватимемо такі питання:

  • Нова ненормальна реальність, в якій ми змушені жити. Як люди проживають травматичний досвід?
  • Що таке травма і чи всі ми «травмовані» зараз?
  • Що важливо розуміти фахівцям, які працюють з людьми про травму та вразливість людей зараз?
  • Різність досвідів людей: як бути чутливими до цього досвіду?
  • Які є червоні лінії у комунікації зі співробітниками.

🗓 Коли: 2 травня 2024, з 11:00 до 12:30

📍 Де: онлайн (лінк надішлемо зареєстрованим учасникам/цям) 

🎙 Ведуча воркшопу: Анна Метельська

💼 Біо ведучої: психологиня, психотерапевтка, консультантка з психічного здоров’я та добробуту в організаціях. Також Анна є співзасновницею проєкту «Mental Health for Business» та конференції «Mental Health and Emotional Wellbeing for Business». Засновниця коучінг-студії «Крок-за-Кроком». Організаційна коучиня-консультантка, HR експертка, яка має 16+ років досвіду у бізнесі (автобізнес, консалтинг, IT).

❗️Участь у воркшопі безкоштовна, за умови реєстрації нижче. Також готуйте свої питання до ведучої воркшопу. 

Воркшоп проводить команда ГО «Точка опори ЮА» в межах проєкту «Точка Турботи» за підтримки Center for Disaster Philanthropy.

======================

Кожен/а учасник/ця проєкту «Точки Турботи» отримає Care-to-Business Case — набір інструментів психологічної допомоги працівникам та працівницям. 

На сайті проєкту вже доступний до завантаження посібник з рекомендаціями практичного використання різноманітних психологічних методик, запропонованих експертами/ками.

А за цим лінком доступний безкоштовний онлайн-курс про психологічну допомогу командам та бізнесам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: