fbpx

Онлайн-тренінг «Тайм-менеджмент квест Turbo 21»

11/ 06/ 2021
  Без сумніву, ви живете тут і зараз. Ви намагаєтеся жити справжнім моментом. Але ось питання, чи живете ви саме тим життям, яким хочете? Ви успішні саме настільки, наскільки мрієте? Ні? Адже планування життя допомогло б вам досягти чудових результатів. Чи знаєте ви, що у 90% людей навіть немає плану на день! І вони не підозрюють, як багато часу витрачається незрозуміло на що... Коли закінчується робота, вони дивляться телевізор і лягають спати. І добре, якщо перед сном будуть підведені хоч якісь підсумки. А якщо ні? Ще один день втрачено, але ж міг бути кроком назустріч мрії. Планування життя. Що це? Планування життя - це побудова конкретного плану свого життя на рік, 3 роки, 5 і 10 років і далі, де ставляться високі й надихаючі цілі. Першою людиною, що почала планувати своє життя (з відомих людей), - був Бенджамін Франклін. Навіщо потрібно планувати життя? У кожної людини на планеті в добі 24 години. Але не кожна людина досягає багато чого, а може загрузнути в болоті невдач. Секрет такої невідповідності у тому, як і чим заповнені ці 24 години. Запамятайте головне, успішна лише та людина, яка досягла успіху в кількох сферах життя одночасно. Якщо ж людина успішна тільки в одній з них, то і в ній вона скоро виявиться невдахою. Чи може людина бути успішним в 6 сферах одночасно? Може, тільки поступово. Потрібно велике мистецтво і вміння управляти своїм часом, щоб поєднувати інтереси у всіх сферах і щоб одна сфера не розвивалась на шкоду іншим. Правильному та ефективному плануванню можна навчитися. Ми пропонуємо вам онлайн-тренінг «Тайм-менеджмент квест Turbo 21», найближча дата - 21 червня.    Про квест - https://turbo21.bogushtime.com/

Без сумніву, ви живете тут і зараз. Ви намагаєтеся жити справжнім моментом. Але ось питання, чи живете ви саме тим життям, яким хочете? Ви успішні саме настільки, наскільки мрієте? Ні? Адже планування життя допомогло б вам досягти чудових результатів.

Чи знаєте ви, що у 90% людей навіть немає плану на день! І вони не підозрюють, як багато часу витрачається незрозуміло на що… Коли закінчується робота, вони дивляться телевізор і лягають спати. І добре, якщо перед сном будуть підведені хоч якісь підсумки. А якщо ні? Ще один день втрачено, але ж міг бути кроком назустріч мрії.

Планування життя. Що це?

Планування життя – це побудова конкретного плану свого життя на рік, 3 роки, 5 і 10 років і далі, де ставляться високі й надихаючі цілі. Першою людиною, що почала планувати своє життя (з відомих людей), – був Бенджамін Франклін.

Навіщо потрібно планувати життя?

У кожної людини на планеті в добі 24 години. Але не кожна людина досягає багато чого, а може загрузнути в болоті невдач. Секрет такої невідповідності у тому, як і чим заповнені ці 24 години.

Запам’ятайте головне, успішна лише та людина, яка досягла успіху в кількох сферах життя одночасно. Якщо ж людина успішна тільки в одній з них, то і в ній вона скоро виявиться невдахою.

Чи може людина бути успішним в 6 сферах одночасно? Може, тільки поступово. Потрібно велике мистецтво і вміння управляти своїм часом, щоб поєднувати інтереси у всіх сферах і щоб одна сфера не розвивалась на шкоду іншим.

Правильному та ефективному плануванню можна навчитися. Ми пропонуємо вам онлайн-тренінг «Тайм-менеджмент квест Turbo 21», найближча дата – 21 червня.   

Про квест – https://turbo21.bogushtime.com/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: