fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-сервісом перевірки реєстрації авто скористалися мільйон разів

28/ 03/ 2019
  Як повідомляє головний сервісний центр МВС України, за 3 місяці існування сервісу перевірки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу громадяни скористалися ним більше 1 000 000 разів. Нагадаємо, сервіс було розроблено за ініціативи компанії DB Schenker та Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації та вперше презентовано 11 грудня в головному сервісному центрі МВС України. Сервіс доступний за посиланням > https://bit.ly/2HMesKb Онлайн-сервіс простий у використанні: щоб впевнитися, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу видавалося, достатньо ввести його серію (три літери) та шестизначний номер у відповідні поля. У випадку, якщо дана інформація міститься в Єдиному державному реєстрі МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників, на екрані з’явиться вся інформація, зазначена на бланку свідоцтва, крім особистих даних власника транспортного засобу. Так, кожен громадянин може перевірити, чи дійсно було видано свідоцтво за вказаним номером та відповідність даних у ньому. Сервіс надає доступ до інформації, починаючи з 2013 року, її оновлення здійснюється щомісячно. Ярина Скороход. Координатор Комітету з логістики. Приємно бачити, що сервіс користується популярністю як серед бізнесу, так і серед громадян. Логістичні компанії давно вказували на необхідність впровадження такої загальнодоступної послуги, аби за її допомогою упередити шахрайські дії під час вантажних перевезень та створити більш сприятливі умови для роботи перевізників. За перші три місяці роботи сервісу можемо однозначно констатувати, що загальнодоступний сервіс дійсно успішний, адже раніше при замовленні послуг на вантажні перевезення, перевірити відомості щодо авто контрагента було майже неможливо.

Як повідомляє головний сервісний центр МВС України, за 3 місяці існування сервісу перевірки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу громадяни скористалися ним більше 1 000 000 разів.

Нагадаємо, сервіс було розроблено за ініціативи компанії DB Schenker та Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації та вперше презентовано 11 грудня в головному сервісному центрі МВС України. Сервіс доступний за посиланням > https://bit.ly/2HMesKb

Онлайн-сервіс простий у використанні: щоб впевнитися, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу видавалося, достатньо ввести його серію (три літери) та шестизначний номер у відповідні поля. У випадку, якщо дана інформація міститься в Єдиному державному реєстрі МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників, на екрані з’явиться вся інформація, зазначена на бланку свідоцтва, крім особистих даних власника транспортного засобу.

Так, кожен громадянин може перевірити, чи дійсно було видано свідоцтво за вказаним номером та відповідність даних у ньому. Сервіс надає доступ до інформації, починаючи з 2013 року, її оновлення здійснюється щомісячно.

Ярина Скороход Координатор Комітету з логістики
Приємно бачити, що сервіс користується популярністю як серед бізнесу, так і серед громадян. Логістичні компанії давно вказували на необхідність впровадження такої загальнодоступної послуги, аби за її допомогою упередити шахрайські дії під час вантажних перевезень та створити більш сприятливі умови для роботи перевізників. За перші три місяці роботи сервісу можемо однозначно констатувати, що загальнодоступний сервіс дійсно успішний, адже раніше при замовленні послуг на вантажні перевезення, перевірити відомості щодо авто контрагента було майже неможливо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: