fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-конференція Forbes «Будуємо разом»

04/ 07/ 2022
  Запрошуємо Вас 8 липня взяти участь в онлайн-конференції Forbes «Будуємо разом», що присвячена відкритому обговоренню моделі розвитку України після перемоги. Коли закінчиться війна, перед підприємцями та компаніями відкриється багато можливостей, проте буде й безпрецедентна кількість проблем/завдань. Як бізнесу використати інструментарій ЄС уже сьогодні? Яке середовище для відбудови та бізнесу створюватиме держава? Якою буде програма відновлення України? Що обов’язково має зробити Україна, відбудовуючись після війни? Про це поговоримо разом уже 8 липня. Серед спікерів – міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, міністр оборони Олексій Резніков, заступник виконавчого директора МВФ Влад Рашкован, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, засновник UBC Group Ігор Гуменний, засновник Concorde Capital Ігор Мазепа (загалом 25+ спікерів). Ми розглядаємо нашу конференцію як нагоду зробити внесок у дискусію про майбутнє України. Слідкуйте за оновленнями на сайті конференції. Ми пропонуємо Вам спеціальну ціну на участь у конференції – знижка 20% за промокодом EBA. Купити квитки можна за посиланням: https://bit.ly/3tCiifu

Запрошуємо Вас 8 липня взяти участь в онлайн-конференції Forbes «Будуємо разом», що присвячена відкритому обговоренню моделі розвитку України після перемоги.

Коли закінчиться війна, перед підприємцями та компаніями відкриється багато можливостей, проте буде й безпрецедентна кількість проблем/завдань.

  • Як бізнесу використати інструментарій ЄС уже сьогодні?
  • Яке середовище для відбудови та бізнесу створюватиме держава?
  • Якою буде програма відновлення України?
  • Що обов’язково має зробити Україна, відбудовуючись після війни?

Про це поговоримо разом уже 8 липня. Серед спікерів – міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, міністр оборони Олексій Резніков, заступник виконавчого директора МВФ Влад Рашкован, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, засновник UBC Group Ігор Гуменний, засновник Concorde Capital Ігор Мазепа (загалом 25+ спікерів).

Ми розглядаємо нашу конференцію як нагоду зробити внесок у дискусію про майбутнє України.

Слідкуйте за оновленнями на сайті конференції.

Ми пропонуємо Вам спеціальну ціну на участь у конференції – знижка 20% за промокодом EBA.

Купити квитки можна за посиланням: https://bit.ly/3tCiifu

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: