fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-екскурсії в школі повного дня КМДШ

18/ 03/ 2020
  Креативна Міжнародна Дитяча Школа КМДШ запрошує на онлайн-екскурсії! Навчальний заклад продовжує знайомити зі школою батьків та дітей, які у вересні 2020 планують вступ до КМДШ на Осокорках. Тепер знайомство можливе в онлайн-режимі. Також школярі матимуть змогу скласти вступне тестування у форматі ОНЛАЙН. КМДШ – мережа приватних шкіл з восьмирічною історією. Тут учні не лише отримуються якісні та практичні знання, а й зростають впевненими особистостями, які здатні генерувати сміливі ідеї, приймати складні рішення, працювати в команді та творити креативне майбутнє. Вже у вересні школа КМДШ буде функціонувати на Дніпровській набережній, 14 (на території ЖК RiverStone). Креативний простір відкриє двері київським школярам, які відправляться в захопливу подорож, де на них чекають грандіозні проекти, захопливі досліди, безліч практичних кейсів, знайомство з цікавим людьми та професійна команда педагогів-наставників. Зареєструватися на онлайн-зустріч можна за посиланням.

Креативна Міжнародна Дитяча Школа КМДШ запрошує на онлайн-екскурсії!

Навчальний заклад продовжує знайомити зі школою батьків та дітей, які у вересні 2020 планують вступ до КМДШ на Осокорках. Тепер знайомство можливе в онлайн-режимі. Також школярі матимуть змогу скласти вступне тестування у форматі ОНЛАЙН.

КМДШ – мережа приватних шкіл з восьмирічною історією. Тут учні не лише отримуються якісні та практичні знання, а й зростають впевненими особистостями, які здатні генерувати сміливі ідеї, приймати складні рішення, працювати в команді та творити креативне майбутнє.

Вже у вересні школа КМДШ буде функціонувати на Дніпровській набережній, 14 (на території ЖК RiverStone).

Креативний простір відкриє двері київським школярам, які відправляться в захопливу подорож, де на них чекають грандіозні проекти, захопливі досліди, безліч практичних кейсів, знайомство з цікавим людьми та професійна команда педагогів-наставників.

Зареєструватися на онлайн-зустріч можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: