fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-дискусія: Потенціал медіації у бізнесі

22/ 05/ 2024
  Медіація — це не лише інструмент для вирішення конфліктів, але й можливість зберегти ділові відносини та знайти взаємовигідні рішення навіть у найскладніших ситуаціях. У часи, коли Україна стикається з викликами війни, розвиток медіаційних навичок для працівників у компаніях не тільки сприяє покращенню трудових відносин, а й суттєво впливає на ефективність роботи, допомагає уникати непорозумінь, підвищує рівень довіри між працівниками та керівництвом, і, як наслідок, веде до зростання продуктивності. Разом з експертами онлайн-дискусії Потенціал медіації у бізнесі Вікторією Поліщук, Юною Потьомкіною, Арсеном Сорокою та Андрієм Рищенком, за модерацією Катерини Присяжнюк нам вдалося обговорити такі теми: Регулювання процесу медіації на законодавчому рівні в Україні та пілотний проєкт Дніпропетровщини в цьому напрямку. Міжнародні тенденції використання медіації в бізнес-середовищі. Кейси застосування медіації на прикладі банків та різних установ. Переваги для корпоративних компаній України, які розвивають такі навички. Переглядайте відеозапис дискусії та дізнавайтеся найцікавіше про бізнес-медіацію тут: https://www.youtube.com/watch?v=pY286adlFQU

Медіація — це не лише інструмент для вирішення конфліктів, але й можливість зберегти ділові відносини та знайти взаємовигідні рішення навіть у найскладніших ситуаціях. У часи, коли Україна стикається з викликами війни, розвиток медіаційних навичок для працівників у компаніях не тільки сприяє покращенню трудових відносин, а й суттєво впливає на ефективність роботи, допомагає уникати непорозумінь, підвищує рівень довіри між працівниками та керівництвом, і, як наслідок, веде до зростання продуктивності.

Разом з експертами онлайн-дискусії “Потенціал медіації у бізнесі” Вікторією Поліщук, Юною Потьомкіною, Арсеном Сорокою та Андрієм Рищенком, за модерацією Катерини Присяжнюк нам вдалося обговорити такі теми:

  • Регулювання процесу медіації на законодавчому рівні в Україні та пілотний проєкт Дніпропетровщини в цьому напрямку.
  • Міжнародні тенденції використання медіації в бізнес-середовищі.
  • Кейси застосування медіації на прикладі банків та різних установ.
  • Переваги для корпоративних компаній України, які розвивають такі навички.

Переглядайте відеозапис дискусії та дізнавайтеся найцікавіше про бізнес-медіацію тут:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: