fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ольга Балицька очолила практику Нерухомості PwC Legal Україна

18/ 10/ 2017
  12 жовтня Ольга Балицька приєдналася до команди Адвокатського об’єднання «PwC Legal» в Україні на позиції керівника практики Нерухомості. Ольга є визнаним фахівцем у сфері земельних правовідносин та будівництва з більш ніж 15-річним досвідом роботи у провідних міжнародних та українських компаніях. Неодноразово обиралася Головою Комітету з нерухомості Європейської Бізнес Асоціації, є Членом комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування. Виконуючи обов’язки депутата Київської міської ради, виступала ініціатором численних рішень щодо врегулювання  найбільш спірних забудов міста Києва та проектів, що запроваджують структурні зміни у сфері містобудування. Є автором першої реальної реформи з детінізації одного з найбільш корупційних платежів –  проекту рішення «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Києва». «Я вдячна за запрошення приєднатися до юридичної команди  PwC Legal,» – зазначила Ольга Балицька. «Я точно знаю, що, попри всі перепони, саме юридично виважені та коректні внутрішні та зовнішні інвестиції в будівництво та нерухомість, інфраструктурні проекти, АПК, альтернативну та відновлювальну енергетику є запорукою їхньої захищеності та успішної реалізації. Ми вміємо фахово, а не по-старинці, підходити до питання і використовувати переваги законодавства на користь клієнта. А тісна співпраця із фахівцями  у сферах податків та аудиту, бізнес-консультантами та іншими командами в рамках глобальної мережі PwC дозволяє нам розглядати юридичні питання з різних сторін та пропонувати рішення, які є справді ефективними в усіх аспектах ведення бізнесу». Андрій Пронченко, керуючий партнер Адвокатського обєднання «PwC Legal» в Україні: «Наша команда щиро рада вітати Ольгу у своєму складі. Ольга відома на ринку як активний діяч, що виступає за створення прозорого та легального будівельного ринку в Україні та сприяє запровадженню ефективної інвестиційної політики у відповідності до кращих європейських стандартів та провідних світових практик. Така громадянська та професійна позиція справді заслуговує на повагу та корелює із місією бренду PwC – побудовою довіри у суспільстві та вирішенням важливих проблем».

12 жовтня Ольга Балицька приєдналася до команди Адвокатського об’єднання «PwC Legal» в Україні на позиції керівника практики Нерухомості.

Ольга є визнаним фахівцем у сфері земельних правовідносин та будівництва з більш ніж 15-річним досвідом роботи у провідних міжнародних та українських компаніях. Неодноразово обиралася Головою Комітету з нерухомості Європейської Бізнес Асоціації, є Членом комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Виконуючи обов’язки депутата Київської міської ради, виступала ініціатором численних рішень щодо врегулювання  найбільш спірних забудов міста Києва та проектів, що запроваджують структурні зміни у сфері містобудування.

Є автором першої реальної реформи з детінізації одного з найбільш корупційних платежів –  проекту рішення «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Києва».

«Я вдячна за запрошення приєднатися до юридичної команди  PwC Legal,» – зазначила Ольга Балицька«Я точно знаю, що, попри всі перепони, саме юридично виважені та коректні внутрішні та зовнішні інвестиції в будівництво та нерухомість, інфраструктурні проекти, АПК, альтернативну та відновлювальну енергетику є запорукою їхньої захищеності та успішної реалізації. Ми вміємо фахово, а не “по-старинці”, підходити до питання і використовувати переваги законодавства на користь клієнта. А тісна співпраця із фахівцями  у сферах податків та аудиту, бізнес-консультантами та іншими командами в рамках глобальної мережі PwC дозволяє нам розглядати юридичні питання з різних сторін та пропонувати рішення, які є справді ефективними в усіх аспектах ведення бізнесу».

Андрій Пронченко, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «PwC Legal» в Україні: «Наша команда щиро рада вітати Ольгу у своєму складі. Ольга відома на ринку як активний діяч, що виступає за створення прозорого та легального будівельного ринку в Україні та сприяє запровадженню ефективної інвестиційної політики у відповідності до кращих європейських стандартів та провідних світових практик. Така громадянська та професійна позиція справді заслуговує на повагу та корелює із місією бренду PwC – побудовою довіри у суспільстві та вирішенням важливих проблем».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: