fbpx

Олеся Кривецька – новий радник Астерс

14/ 04/ 2020
  Олеся Кривецька. Радник Астерс Астерс рада повідомити про приєднання до фірми Олесі Кривецької на посаді радника у практиці міжнародної торгівлі. Олеся Кривецька консультує українські та іноземні компанії з питань права СОТ, інструментів торговельного захисту, преференційних торговельних режимів, тарифних і нетарифних бар’єрів торгівлі, а також антимонопольного права. Олеся Кривецька закінчила магістерську програму IELPO LL.M Університету Барселони (Іспанія), одну з найпрестижніших магістерських програм Європи з міжнародного економічного права та політики. Олеся також закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (диплом магістра міжнародного права з відзнакою). У 2019 р. вона захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему вирішення спорів між іноземним інвестором і державою. Олеся Кривецька – тренер та суддя студентських змагань з права СОТ та активний автор міжнародних публікацій. Олеся – досвідчений фахівець і ми дуже раді їй у нашій команді. Приєднання Олесі посилює практику міжнародної торгівлі Астерс, метою якої є надання найбільш інноваційних та ефективних рішень на ринку, – коментує партнер Астерс Олексій Пустовіт. *** Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Олеся Кривецька

Радник Астерс

Астерс рада повідомити про приєднання до фірми Олесі Кривецької на посаді радника у практиці міжнародної торгівлі.

Олеся Кривецька консультує українські та іноземні компанії з питань права СОТ, інструментів торговельного захисту, преференційних торговельних режимів, тарифних і нетарифних бар’єрів торгівлі, а також антимонопольного права.

Олеся Кривецька закінчила магістерську програму IELPO LL.M Університету Барселони (Іспанія), одну з найпрестижніших магістерських програм Європи з міжнародного економічного права та політики. Олеся також закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (диплом магістра міжнародного права з відзнакою). У 2019 р. вона захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему вирішення спорів між іноземним інвестором і державою. Олеся Кривецька – тренер та суддя студентських змагань з права СОТ та активний автор міжнародних публікацій.

Олеся – досвідчений фахівець і ми дуже раді їй у нашій команді. Приєднання Олесі посилює практику міжнародної торгівлі Астерс, метою якої є надання найбільш інноваційних та ефективних рішень на ринку”, – коментує партнер Астерс Олексій Пустовіт.

***

Астерс є найбільшою юридичною фірмою України з офісами у Києві, Вашингтоні (США), Брюсселі (Бельгія) та Лондоні (Великобританія). Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2020 відзначає 21 юриста Астерс – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: