fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Олена Полянчук — найкращий юрисконсульт за результатами дослідження BEST LEGAL DEPARTMENTS 2023

06/ 12/ 2023
  Олена Полянчук, Заступник Голови Правління, Начальник Юридичного Департаменту UKRSIBBANK BNP Paribas Group, стала «Найкращим юрисконсультом у сфері банківського та фінансового права» за результатами дослідження Best legal departments 2023. Юридичний форум щороку об’єднує представників Феміди, де вони обмінюються експертизою та обговорюють зміни у світі юриспруденції. Цього року під час події оголосили результати дослідження, в якому відзначили юридичні департаменти в окремих галузях економіки та напрямах юридичної діяльності за узагальнюючими показниками. «Юридичний супровід – важливий аспект діяльності кожного бізнесу. Щоденні виклики змушують нас швидко адаптуватися до змін, вивчаючи всі тонкощі кожної ситуації. Я вдячна журі за нагороду, адже кожна відзнака мотивує рухатися далі. Освоюючи нові знання, ми зростаємо як фахівці, а це каталізатор прийняття ефективних рішень для роботи компанії в правовому полі. Водночас, я пишаюся своєю командою, яка мене мотивує та надихає», - поділилась Олена Полянчук, Заступник Голови Правління, Начальник Юридичного Департаменту UKRSIBBANK BNP Paribas Grouр UKRSIBBANK стабільний партнер, який пропонує сучасний та надійний банкінг за підтримки провідної європейської групи, дбає про клієнтів, сприяє зміцненню української економіки, позитивно впливає на розвиток суспільства. 

Олена Полянчук, Заступник Голови Правління, Начальник Юридичного Департаменту UKRSIBBANK BNP Paribas Group, стала «Найкращим юрисконсультом у сфері банківського та фінансового права» за результатами дослідження Best legal departments 2023.

Юридичний форум щороку об’єднує представників Феміди, де вони обмінюються експертизою та обговорюють зміни у світі юриспруденції. Цього року під час події оголосили результати дослідження, в якому відзначили юридичні департаменти в окремих галузях економіки та напрямах юридичної діяльності за узагальнюючими показниками.

«Юридичний супровід – важливий аспект діяльності кожного бізнесу. Щоденні виклики змушують нас швидко адаптуватися до змін, вивчаючи всі тонкощі кожної ситуації. Я вдячна журі за нагороду, адже кожна відзнака мотивує рухатися далі. Освоюючи нові знання, ми зростаємо як фахівці, а це каталізатор прийняття ефективних рішень для роботи компанії в правовому полі. Водночас, я пишаюся своєю командою, яка мене мотивує та надихає», – поділилась Олена Полянчук, Заступник Голови Правління, Начальник Юридичного Департаменту UKRSIBBANK BNP Paribas Grouр

UKRSIBBANK стабільний партнер, який пропонує сучасний та надійний банкінг за підтримки провідної європейської групи, дбає про клієнтів, сприяє зміцненню української економіки, позитивно впливає на розвиток суспільства. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: