fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Олексій Філатов приєднується до команди AEQUO у якості старшого партнера

05/ 07/ 2021
  Ми раді повідомити, що Олексій Філатов приєднується до фірми AEQUO на посаді старшого партнера. Олексій Філатов є одним із провідних українських адвокатів у сфері вирішення спорів. Його експертиза включає представництво інтересів міжнародних і провідних національних компаній у низці знакових комерційних, корпоративних, інвестиційних і інших спорів в українських судах і в міжнародному арбітражі. Він також неодноразово виступав радником з українського права в справах, які розглядалися іноземними судами, зокрема Великобританії, Швейцарії, Кіпру, США, брав участь у розгляді міжнародних арбітражних спорів в якості арбітра. Крім приватної юридичної практики, професійний досвід Олексія Філатова включає роботу Секретарем Конституційної комісії і координатором Ради з питань судової реформи при Президентові України, заступником Глави адміністрації Президента України. За його участю і координацією було розроблено значні зміни в законодавстві про судовий процес, законодавстві про судоустрій і органи суддівського управління, а також прийняті в 2016 зміни до Конституції України з питань правосуддя, які отримали високу оцінку Венеціанської комісії та інших експертів Ради Європи. «Я радий приєднатися до команди партнерів, з якою мене повязує спільна професійна історія. AEQUO —  одна з найсильніших юридичних фірм в Україні, що досягла видатних результатів і визнання в бізнес-спільноті не лише завдяки своїй професійній роботі, але і внеску до розвитку правової системи та бізнес-клімату в Україні», — коментує Олексій Філатов. «Для нас величезна честь вітати в нашій команді Олексія Філатова, який є провідним українським експертом у сфері вирішення спорів. Його професійний досвід у поєднанні з видатними особистими якостями і цінностями розширить перспективи та істотно зміцнить позиції AEQUO», — коментує Денис Лисенко, керуючий партнер AEQUO.  Про фірму AEQUO — одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів. Серед клієнтів компанії —  провідні українські та міжнародні компанії та організації, зокрема Bunge, Corteva, Darnitsa, DuPont, EBRD, EFSE, European Business Association, European Commission, Facebook, GlaxoSmithKline, Google, IFC, Inditex, Instagram, Kernel, Novo Nordisk, OLX, Posco International, ProCredit Bank, Raiffeisen Bank, Schenker, Samsung, Sandvik, UniCredit, Vodafone Ukraine. AEQUO названо IFLR Europe Awards 2018 найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні, The Lawyer European Awards 2017 —  юридичною фірмою року в Україні, Росії і СНД і однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2020. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої на е-mail chervonookaya@aequo.ua, або за телефоном +380 44 490 91 00

Ми раді повідомити, що Олексій Філатов приєднується до фірми AEQUO на посаді старшого партнера.

Олексій Філатов є одним із провідних українських адвокатів у сфері вирішення спорів. Його експертиза включає представництво інтересів міжнародних і провідних національних компаній у низці знакових комерційних, корпоративних, інвестиційних і інших спорів в українських судах і в міжнародному арбітражі. Він також неодноразово виступав радником з українського права в справах, які розглядалися іноземними судами, зокрема Великобританії, Швейцарії, Кіпру, США, брав участь у розгляді міжнародних арбітражних спорів в якості арбітра.

Крім приватної юридичної практики, професійний досвід Олексія Філатова включає роботу Секретарем Конституційної комісії і координатором Ради з питань судової реформи при Президентові України, заступником Глави адміністрації Президента України. За його участю і координацією було розроблено значні зміни в законодавстві про судовий процес, законодавстві про судоустрій і органи суддівського управління, а також прийняті в 2016 зміни до Конституції України з питань правосуддя, які отримали високу оцінку Венеціанської комісії та інших експертів Ради Європи.

«Я радий приєднатися до команди партнерів, з якою мене пов’язує спільна професійна історія. AEQUO  одна з найсильніших юридичних фірм в Україні, що досягла видатних результатів і визнання в бізнес-спільноті не лише завдяки своїй професійній роботі, але і внеску до розвитку правової системи та бізнес-клімату в Україні», коментує Олексій Філатов.

«Для нас величезна честь вітати в нашій команді Олексія Філатова, який є провідним українським експертом у сфері вирішення спорів. Його професійний досвід у поєднанні з видатними особистими якостями і цінностями розширить перспективи та істотно зміцнить позиції AEQUO», коментує Денис Лисенко, керуючий партнер AEQUO. 

Про фірму

AEQUO одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами економіки в транзакційних проєктах і вирішенні спорів.

Серед клієнтів компанії  провідні українські та міжнародні компанії та організації, зокрема Bunge, Corteva, Darnitsa, DuPont, EBRD, EFSE, European Business Association, European Commission, Facebook, GlaxoSmithKline, Google, IFC, Inditex, Instagram, Kernel, Novo Nordisk, OLX, Posco International, ProCredit Bank, Raiffeisen Bank, Schenker, Samsung, Sandvik, UniCredit, Vodafone Ukraine.

AEQUO названо IFLR Europe Awards 2018 найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні, The Lawyer European Awards 2017  юридичною фірмою року в Україні, Росії і СНД і однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2020.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до директора з маркетингу та PR Юлії Червоноокої

на е-mail chervonookaya@aequo.ua, або за телефоном +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: