fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Олександр Кисельов очолив PepsiСo Україна

02/ 06/ 2021
  Олександр Кисельов. Генеральний менеджер і старший директор PepsiСo Україна Київ, 28 квітня 2021 р. - Генеральним менеджером і старшим директором PepsiСo Україна призначений Олександр Кисельов. До цього Олександр Кисельов керував підрозділом компанії в Центральній Азії, де завдяки його високим професійним і лідерським якостям компанія досягла високих показників, в тому числі, двозначного зростання в категоріях, зростання частки ринку, трансформації моделі обслуговування торгових точок і відмінних результатів у роботі з бізнес-партнерами. У PepsiСo Олександр Кисельов працює з 2015 року. До цього працював на керівних посадах в інших міжнародних компаніях. На своїй новій посаді Олександр буде відповідати за прискорене зростання бізнесу компанії, забезпечення лідерства на ринку, подальше професійне зростання української команди, реалізацію програми PepsiCo зі сталого розвитку бізнесу. «Для мене велика честь і відповідальність очолити нашу компанію в Україні в цей непростий час як для України, так і для всього світу. Радий можливості працювати з високопрофесійною українською командою PepsiCo, яка, незважаючи на зовнішні виклики, залишається вірною своїй місії дарувати посмішки споживачам, партнерам і співробітникам, робить нашу компанію Швидше, Сильніше і Краще», - прокоментував своє призначення Олександр Кисельов. Олександру Кисельову 48 років, він здобув освіту в Open British University (напрямок - «Менеджмент») і Національній академії природоохоронного і курортного будівництва (Сімферополь). Вільно володіє українською, англійською та російською мовами. Марек Томалак, який очолював PepsiCo в Україні з 2019 року, отримав підвищення і призначений віце-президентом категорії напоїв на східно-європейському ринку PepsiCo. Про PepsiСo в Україні Компанія PepsiСo - один з лідерів українського ринку продуктів харчування і напоїв, представлена ​​компаніями ТОВ «Сандора» та ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна». Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена ​​брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». У портфель компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, питна вода «Аква мінералі». На ринку снеків компанія представлена ​​брендами Lays® і «Хрусteam», Cheetos. PepsiCo в Україні також займає міцні позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Словяночка», «Машенька» і дитячого харчування з брендом «Агуша». Додаткова інформація - на www.pepsico.ua

Олександр Кисельов

Генеральний менеджер і старший директор PepsiСo Україна

Київ, 28 квітня 2021 р. – Генеральним менеджером і старшим директором PepsiСo Україна призначений Олександр Кисельов. До цього Олександр Кисельов керував підрозділом компанії в Центральній Азії, де завдяки його високим професійним і лідерським якостям компанія досягла високих показників, в тому числі, двозначного зростання в категоріях, зростання частки ринку, трансформації моделі обслуговування торгових точок і відмінних результатів у роботі з бізнес-партнерами.

У PepsiСo Олександр Кисельов працює з 2015 року. До цього працював на керівних посадах в інших міжнародних компаніях.

На своїй новій посаді Олександр буде відповідати за прискорене зростання бізнесу компанії, забезпечення лідерства на ринку, подальше професійне зростання української команди, реалізацію програми PepsiCo зі сталого розвитку бізнесу.

«Для мене велика честь і відповідальність очолити нашу компанію в Україні в цей непростий час як для України, так і для всього світу. Радий можливості працювати з високопрофесійною українською командою PepsiCo, яка, незважаючи на зовнішні виклики, залишається вірною своїй місії дарувати посмішки споживачам, партнерам і співробітникам, робить нашу компанію Швидше, Сильніше і Краще», – прокоментував своє призначення Олександр Кисельов.

Олександру Кисельову 48 років, він здобув освіту в Open British University (напрямок – «Менеджмент») і Національній академії природоохоронного і курортного будівництва (Сімферополь). Вільно володіє українською, англійською та російською мовами.

Марек Томалак, який очолював PepsiCo в Україні з 2019 року, отримав підвищення і призначений віце-президентом категорії напоїв на східно-європейському ринку PepsiCo.

Про PepsiСo в Україні

Компанія PepsiСo – один з лідерів українського ринку продуктів харчування і напоїв, представлена ​​компаніями ТОВ «Сандора» та ПрАТ «Вімм-Білль-Данн Україна».

Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена ​​брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». У портфель компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, питна вода «Аква мінералі». На ринку снеків компанія представлена ​​брендами Lay’s® і «Хрусteam», Cheetos. PepsiCo в Україні також займає міцні позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов’яночка», «Машенька» і дитячого харчування з брендом «Агуша». Додаткова інформація – на www.pepsico.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: