fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Оксана Легка та Олександр Волков призначені партнерами Asters у 2024 році

08/ 01/ 2024
  Asters оголошує про підвищення Оксани Легкої та Олександра Волкова до позиції партнерів практики міжнародних арбітражних та судових спорів з 1 січня 2024 року. Оксана Легка працює у сфері вирішення спорів, зокрема її практика включає консультування та представництво інтересів клієнтів у транскордонних спорах, інвестиційних спорах за участі держави та міжнародних комерційних арбітражах. Вона консультує Державу Україна, державні органи та великих корпоративних клієнтів у знакових багатомільярдних транснаціональних справах, а також в інвестиційних спорах за участі держави та комерційних арбітражах, що часто потребує стратегічної координації великої кількості одночасних судових процесів у різних іноземних юрисдикціях та національних судах. Олександр Волков має понад 15 років досвіду у сфері міжнародного комерційного, інвестиційного та спортивного арбітражу та міжнародних судових спорів. Він брав участь у численних арбітражних справах за правилами ICSID, ICC, SCC, LCIA, JAMS, AAA, МКАС при ТПП України. Олександр має досвід розгляду спорів, повязаних з контрактами FIDIC, а також консультує клієнтів щодо судових проваджень в Англії, США, ЄС та інших юрисдикціях. Співкеруючий партнер та керівник практики міжнародних арбітражних та судових спорів Олексій Дідковський коментує: Підвищення Оксани та Олександра є одним із прикладів того, що Asters — це фірма, де сильні юристи можуть стати партнерами, де комплексні проєкти сприяють розвитку талантів, а здорова робоча атмосфера допомагає професійному та особистому розвитку. Багато років ми працюємо разом та досягаємо найкращих результатів для наших клієнтів. Я впевнений, що у нових ролях вони досягнуть успіхів. * * *  Asters — найбільша українська юридична фірма повного циклу з офісами в Києві, Брюсселі, Лондоні та Вашингтоні. Фірма має доступ до понад 125 юрисдикцій через розвинену мережу партнерських юридичних фірм. Практика міжнародного арбітражу та судових спорів Asters — одна з провідних на українському юридичному ринку. Вона визнана однією з найкращих у світі за версією GAR 100 у 2023 році, Tier 1 у сфері вирішення спорів за версією The Legal500 EMEA у 2023 році, Band 1 у сфері вирішення міжнародних спорів за версіями Chambers Global та Chambers Europe у 2022 році.

Asters оголошує про підвищення Оксани Легкої та Олександра Волкова до позиції партнерів практики міжнародних арбітражних та судових спорів з 1 січня 2024 року.

Оксана Легка працює у сфері вирішення спорів, зокрема її практика включає консультування та представництво інтересів клієнтів у транскордонних спорах, інвестиційних спорах за участі держави та міжнародних комерційних арбітражах. Вона консультує Державу Україна, державні органи та великих корпоративних клієнтів у знакових багатомільярдних транснаціональних справах, а також в інвестиційних спорах за участі держави та комерційних арбітражах, що часто потребує стратегічної координації великої кількості одночасних судових процесів у різних іноземних юрисдикціях та національних судах.

Олександр Волков має понад 15 років досвіду у сфері міжнародного комерційного, інвестиційного та спортивного арбітражу та міжнародних судових спорів. Він брав участь у численних арбітражних справах за правилами ICSID, ICC, SCC, LCIA, JAMS, AAA, МКАС при ТПП України. Олександр має досвід розгляду спорів, пов’язаних з контрактами FIDIC, а також консультує клієнтів щодо судових проваджень в Англії, США, ЄС та інших юрисдикціях.

Співкеруючий партнер та керівник практики міжнародних арбітражних та судових спорів Олексій Дідковський коментує: “Підвищення Оксани та Олександра є одним із прикладів того, що Asters — це фірма, де сильні юристи можуть стати партнерами, де комплексні проєкти сприяють розвитку талантів, а здорова робоча атмосфера допомагає професійному та особистому розвитку. Багато років ми працюємо разом та досягаємо найкращих результатів для наших клієнтів. Я впевнений, що у нових ролях вони досягнуть успіхів”.

* * * 

Asters — найбільша українська юридична фірма повного циклу з офісами в Києві, Брюсселі, Лондоні та Вашингтоні. Фірма має доступ до понад 125 юрисдикцій через розвинену мережу партнерських юридичних фірм. Практика міжнародного арбітражу та судових спорів Asters — одна з провідних на українському юридичному ринку. Вона визнана однією з найкращих у світі за версією GAR 100 у 2023 році, Tier 1 у сфері вирішення спорів за версією The Legal500 EMEA у 2023 році, Band 1 у сфері вирішення міжнародних спорів за версіями Chambers Global та Chambers Europe у 2022 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: