fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОККО продовжує надавати допомогу для оборони і відбудови

14/ 07/ 2022
  За період березень-червень загальний розмір допомоги на підтримку захисників України та потерпілих від війни наданої за сприяння мережі ОККО склав 65 мільйонів гривень. За один тільки червень обсяги такої допомоги зросли на 15 мільйонів гривень.  Компанія зосередилася на чотирьох напрямках підтримки, які тривають й на сьогодні: Від перших днів війни АЗК ОККО поблизу гарячих точок безкоштовно пригощають захисників та захисниць України хотдогами та кавою. Станом на кінець червня для військових приготували 166 тисяч хотдогів і 286 тисяч порцій кави. Компанія продовжує співпрацю з найбільшим українським фондом, що підтримує армію, – «Повернись живим». Від початку повномасштабної війни надали для їхніх потреб уже понад 60 тисяч літрів нафтопродуктів. Мережа продовжує розглядати заявки на безкоштовну заправку пальним від громадських і волонтерських організацій, які займаються доставкою гуманітарних вантажів населенню, евакуацією людей з небезпечних регіонів. Кожна офіційно зареєстрована громадська організація, яка допомагає у рамках цих напрямків та має потребу в пальному, може надіслати заявку на адресу: [email protected] Компанія залишає за собою право перевірити волонтерську історію. ОККО також надає допомогу пальним зруйнованим внаслідок бойових дій містам Київської області (Ірпінь, Гостомель, Буча, Ворзель, Бородянка) і Чернігову. Для місцевих громад компанія зарезервувала 220 тисяч літрів пального. Частина цього ресурсу уже відправлена за призначенням і використовується під час відновлення інфраструктури. «Сьогодні наша компанія надійно тримає свої рубежі на економічному фронті. Але так само ми знаходимо сили, кошти, ресурси, щоб допомогти тим, хто захищає країну від ворога чи допомагає іншим, – рятує людей від обстрілів, голоду, руїни. І ми готові допомагати далі», – коментує керівник департаменту корпоративних комунікацій мережі ОККО Ярослава Полякова.

За період березень-червень загальний розмір допомоги на підтримку захисників України та потерпілих від війни наданої за сприяння мережі ОККО склав 65 мільйонів гривень. За один тільки червень обсяги такої допомоги зросли на 15 мільйонів гривень. 

Компанія зосередилася на чотирьох напрямках підтримки, які тривають й на сьогодні:

  • Від перших днів війни АЗК ОККО поблизу гарячих точок безкоштовно пригощають захисників та захисниць України хотдогами та кавою. Станом на кінець червня для військових приготували 166 тисяч хотдогів і 286 тисяч порцій кави.
  • Компанія продовжує співпрацю з найбільшим українським фондом, що підтримує армію, – «Повернись живим». Від початку повномасштабної війни надали для їхніх потреб уже понад 60 тисяч літрів нафтопродуктів.
  • Мережа продовжує розглядати заявки на безкоштовну заправку пальним від громадських і волонтерських організацій, які займаються доставкою гуманітарних вантажів населенню, евакуацією людей з небезпечних регіонів. Кожна офіційно зареєстрована громадська організація, яка допомагає у рамках цих напрямків та має потребу в пальному, може надіслати заявку на адресу: [email protected]. Компанія залишає за собою право перевірити волонтерську історію.
  • ОККО також надає допомогу пальним зруйнованим внаслідок бойових дій містам Київської області (Ірпінь, Гостомель, Буча, Ворзель, Бородянка) і Чернігову. Для місцевих громад компанія зарезервувала 220 тисяч літрів пального. Частина цього ресурсу уже відправлена за призначенням і використовується під час відновлення інфраструктури.

«Сьогодні наша компанія надійно тримає свої рубежі на економічному фронті. Але так само ми знаходимо сили, кошти, ресурси, щоб допомогти тим, хто захищає країну від ворога чи допомагає іншим, – рятує людей від обстрілів, голоду, руїни. І ми готові допомагати далі», – коментує керівник департаменту корпоративних комунікацій мережі ОККО Ярослава Полякова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: