fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Оголошення про стажування в Mamunya IP

11/ 06/ 2024
  Ми – юридичний бутік Mamunya IP – найкраща команда юристів в галузі інтелектуальної власності. Наш досвід та експертиза відомі у всьому світі та підтверджені міжнародними рейтингами Chambers, Legal 500, IP Stars. Приходьте до нас на стажування, якщо: хочете набути досвіду роботи з унікальними кейсами наших клієнтів, серед яких відомі світові бренди у сфері IT, кіновиробництва, фармацевтики , а також стримінгові сервіси і товари категорії luxury. Під час стажування ви отримаєте: наставництво команди найкращих українських IP-юристів практичний досвід надання IP-захисту найвідомішим світовим брендам. перспективу працевлаштування до юридичного бутіка Mamunya IP, з гібридним графіком та можливістю поєднувати роботу з навчанням. Ми очікуємо: На вашу щиру зацікавленість в галузі права інтелектуальної власності Що рівень вашої англійської дозволяє вам розуміти усні та письмові тексти Резюме та мотиваційний лист надсилайте сюди:  [email protected]

Ми – юридичний бутік Mamunya IP – найкраща команда юристів в галузі інтелектуальної власності. Наш досвід та експертиза відомі у всьому світі та підтверджені міжнародними рейтингами Chambers, Legal 500, IP Stars.

Приходьте до нас на стажування, якщо:

хочете набути досвіду роботи з унікальними кейсами наших клієнтів, серед яких відомі світові бренди у сфері IT, кіновиробництва, фармацевтики , а також стримінгові сервіси і товари категорії luxury.

Під час стажування ви отримаєте:

  • наставництво команди найкращих українських IP-юристів
  • практичний досвід надання IP-захисту найвідомішим світовим брендам.
  • перспективу працевлаштування до юридичного бутіка Mamunya IP, з гібридним графіком та можливістю поєднувати роботу з навчанням.

Ми очікуємо:

  • На вашу щиру зацікавленість в галузі права інтелектуальної власності
  • Що рівень вашої англійської дозволяє вам розуміти усні та письмові тексти

Резюме та мотиваційний лист надсилайте сюди:  [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: