fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Огляд функціональності системи “Планування виробництва Business Central”

04/ 03/ 2024
  Microsoft Dynamics 365 Business Central пропонує широкий спектр інструментів для планування виробництва, які допомагають оптимізувати виробничі процеси та підвищити їхню ефективність. Дізнайтеся більше у нашому новому відео: https://youtu.be/HRxtuegiD3o?si=7rtzt-d_MoepWRpk Основні функції модуля планування виробництва. Прогнозування попиту: Аналіз історичних даних про продажі та інших факторів для прогнозування майбутнього попиту на продукцію. Створення прогнозів на різні строки: короткострокові, середньострокові та довгострокові. Планування виробничих потужностей: Аналіз доступних виробничих потужностей та їх завантаження. Оптимізація графіків виробництва для максимального використання виробничих потужностей. Планування завантаження робочих центрів: Розподіл операцій по робочим центрам з урахуванням їх завантаження та доступних ресурсів. Оптимізація завантаження робочих центрів для мінімізації простоїв. Моніторинг та контроль виробництва: Відстеження ходу виробництва в режимі реального часу. Контроль за дотриманням графіків виробництва та виявлення проблем на ранніх стадіях. Аналітика: Збір та аналіз даних про виробничі процеси. Виявлення проблемних зон та можливостей для покращення. Переваги використання модуля планування виробництва в Microsoft Dynamics 365 Business Central: Зменшення простоїв та непродуктивних витрат. Оптимізація використання виробничих потужностей. Скорочення термінів виробництва. Зменшення браку та дефектів. Покращення контролю за якістю продукції. Зниження собівартості продукції. Збільшення прибутку. Microsoft Dynamics 365 Business Central дозволяє організувати всі аспекти управління бізнесом в єдиній системі, що значно підвищує його ефективність та рентабельність. Компанія Clarity Ukraine надасть знижку 80% на ліцензії Microsoft Dynamics 365 Business Central для підтримки українського бізнесу. Пропозиція діятиме 1 рік з дати замовлення нових ліцензій для українських компаній при умові розміщення замовлення до 30.06.24 і дійсна для нових клієнтів незалежно від кількості користувачів системи. Безкоштовна консультація з впровадження Microsoft Business Central. Рекомендації із переходу з російського софту 1С та BAS. Безкоштовна українська версія системи. Спеціальні ціни на власні розробки з локалізації. Контакти: +380443337050 [email protected] https://clarity-team.com https://www.linkedin.com/company/79459420 https://www.facebook.com/clarity.ukraine https://www.youtube.com/@clarity.ukraine https://www.instagram.com/clarity.ukraine/

Microsoft Dynamics 365 Business Central пропонує широкий спектр інструментів для планування виробництва, які допомагають оптимізувати виробничі процеси та підвищити їхню ефективність.

Дізнайтеся більше у нашому новому відео:

Основні функції модуля планування виробництва

Прогнозування попиту:

Аналіз історичних даних про продажі та інших факторів для прогнозування майбутнього попиту на продукцію.

Створення прогнозів на різні строки: короткострокові, середньострокові та довгострокові.

Планування виробничих потужностей:

Аналіз доступних виробничих потужностей та їх завантаження.

Оптимізація графіків виробництва для максимального використання виробничих потужностей.

Планування завантаження робочих центрів:

Розподіл операцій по робочим центрам з урахуванням їх завантаження та доступних ресурсів.

Оптимізація завантаження робочих центрів для мінімізації простоїв.

Моніторинг та контроль виробництва:

Відстеження ходу виробництва в режимі реального часу.

Контроль за дотриманням графіків виробництва та виявлення проблем на ранніх стадіях.

Аналітика:

Збір та аналіз даних про виробничі процеси.

Виявлення проблемних зон та можливостей для покращення.

Переваги використання модуля планування виробництва в Microsoft Dynamics 365 Business Central:

  • Зменшення простоїв та непродуктивних витрат.
  • Оптимізація використання виробничих потужностей.
  • Скорочення термінів виробництва.
  • Зменшення браку та дефектів.
  • Покращення контролю за якістю продукції.
  • Зниження собівартості продукції.
  • Збільшення прибутку.

Microsoft Dynamics 365 Business Central дозволяє організувати всі аспекти управління бізнесом в єдиній системі, що значно підвищує його ефективність та рентабельність.

Компанія Clarity Ukraine надасть знижку 80% на ліцензії Microsoft Dynamics 365 Business Central для підтримки українського бізнесу. Пропозиція діятиме 1 рік з дати замовлення нових ліцензій для українських компаній при умові розміщення замовлення до 30.06.24 і дійсна для нових клієнтів незалежно від кількості користувачів системи. Безкоштовна консультація з впровадження Microsoft Business Central. Рекомендації із переходу з російського софту 1С та BAS. Безкоштовна українська версія системи. Спеціальні ціни на власні розробки з локалізації.

Контакти:

+380443337050

[email protected]

https://clarity-team.com

https://www.linkedin.com/company/79459420

https://www.facebook.com/clarity.ukraine

https://www.youtube.com/@clarity.ukraine

https://www.instagram.com/clarity.ukraine/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: