fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ОГХК та ОБОЛОНЬ долучились до Комітету Надрокористування

05/ 02/ 2024
  У січні 2024 року команда експертів Комітету Надрокористування поповнилась двома новими членами. АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» — одна з провідних українських гірничодобувних компаній. Компанія є найбільшим виробником титану у світі, а також лідером з виробництва ільменітового концентрату в Україні та унікальним виробником рутилового, цирконового, ставролітового і кіаніт-силіманітового концентратів та кварцового піску. Єгор Перелигін. Перший заступник голови правління АТ «ОГХК». Основа сучасного підходу до розвитку підприємств - це партнерство та розширення кола міжнародного співробітництва. Для АТ «ОГХК» такий інструмент лежить в основі діяльності. Тому я переконаний, що членство в EBA відкриє для компанії додаткові перспективи у побудові ефективних взаємовідносин з експортерами та великим бізнесом, а також матиме ефективні результати не лише для нас, але й для всієї гірничодобувної промисловості України. ПРАТ «ОБОЛОНЬ» — найбільший український виробник мінеральних і питних вод, солоду, безалкогольних/слабоалкогольних напоїв та пива. Мар’яна Оганян. Координатор Комітету надрокористування. Приріст кількості учасників Комітету підвищує нашу експертність, зокрема завдяки унікальному досвіду представників компаній, які займаються розробкою природних ресурсів, що визнані критичними сировинними матеріалами, що у свою чергу допомагає зосередитись на ширшому колі питань при захисті інтересів учасників бізнес спільноти. Дмитро Кащук. Голова Комітету надрокористування. Я радий, що зацікавленість діяльністю Комітету збільшується, а кількість його учасників зростає. Відтак будуємо амбітні плани та ставимо акцент діяльності Комітету у першому кварталі на відстоюванні інтересів бізнесу при внесення змін до Кодексу України про надра, які зараз напрацьовуються у ВРУ, а також на проведенні виїзних засідань задля обміну досвідом. Нагадаємо, що до учасників комітету входять ще 18 компаній.

У січні 2024 року команда експертів Комітету Надрокористування поповнилась двома новими членами.

АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» — одна з провідних українських гірничодобувних компаній. Компанія є найбільшим виробником титану у світі, а також лідером з виробництва ільменітового концентрату в Україні та унікальним виробником рутилового, цирконового, ставролітового і кіаніт-силіманітового концентратів та кварцового піску.

Єгор Перелигін Перший заступник голови правління АТ «ОГХК»
Основа сучасного підходу до розвитку підприємств - це партнерство та розширення кола міжнародного співробітництва. Для АТ «ОГХК» такий інструмент лежить в основі діяльності. Тому я переконаний, що членство в EBA відкриє для компанії додаткові перспективи у побудові ефективних взаємовідносин з експортерами та великим бізнесом, а також матиме ефективні результати не лише для нас, але й для всієї гірничодобувної промисловості України.

ПРАТ «ОБОЛОНЬ» — найбільший український виробник мінеральних і питних вод, солоду, безалкогольних/слабоалкогольних напоїв та пива.

Мар’яна Оганян Координатор Комітету надрокористування
Приріст кількості учасників Комітету підвищує нашу експертність, зокрема завдяки унікальному досвіду представників компаній, які займаються розробкою природних ресурсів, що визнані критичними сировинними матеріалами, що у свою чергу допомагає зосередитись на ширшому колі питань при захисті інтересів учасників бізнес спільноти.
Дмитро Кащук Голова Комітету надрокористування
Я радий, що зацікавленість діяльністю Комітету збільшується, а кількість його учасників зростає. Відтак будуємо амбітні плани та ставимо акцент діяльності Комітету у першому кварталі на відстоюванні інтересів бізнесу при внесення змін до Кодексу України про надра, які зараз напрацьовуються у ВРУ, а також на проведенні виїзних засідань задля обміну досвідом.

Нагадаємо, що до учасників комітету входять ще 18 компаній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: