fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Оформлюйте Кредит «Розстрочка» у застосунку Freebank Банку Кредит Дніпро

08/ 05/ 2024
  Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам кредит «Розстрочка» для отримання бажаної суми на придбання необхідних речей. Щоб оформити розстрочку, не потрібно відвідувати відділення Банку — достатньо завантажити чи відкрити мобільний мобільний застосунок FreeBank та обрати «Розстрочка на картку» у розділі «Кредити». Якщо клієнт вже здійснив покупку, то він може перевести витрати у «Розстрочку». У разі, коли ліміт розстрочки недоступний, достатньо обрати опцію «Збільшення кредитного ліміту» та перерозподілити ліміти у налаштуваннях розстрочки. Вказана клієнтом сума буде зарахована на кредитну картку, а з наступного місяця з кредитної картки буде списано суму щомісячного платежу. Кошти нараховуються протягом кількох хвилин, і клієнт може одночасно оформити кілька розстрочок у межах доступного ліміту. Кредитний ліміт може досягати 100 тис. грн, щомісячна комісія складає від 1,5 до 2,5% від суми покупки, оформити розстрочку можна на строк від 3-х до 36-ти місяців. Оформити кредит «Розстрочка» тут: https://creditdnepr.com.ua/pryvatnym-osobam/kredyty/installment

Банк Кредит Дніпро пропонує своїм клієнтам кредит «Розстрочка» для отримання бажаної суми на придбання необхідних речей.

Щоб оформити розстрочку, не потрібно відвідувати відділення Банку — достатньо завантажити чи відкрити мобільний мобільний застосунок FreeBank та обрати «Розстрочка на картку» у розділі «Кредити».

Якщо клієнт вже здійснив покупку, то він може перевести витрати у «Розстрочку». У разі, коли ліміт розстрочки недоступний, достатньо обрати опцію «Збільшення кредитного ліміту» та перерозподілити ліміти у налаштуваннях розстрочки.

Вказана клієнтом сума буде зарахована на кредитну картку, а з наступного місяця з кредитної картки буде списано суму щомісячного платежу.

Кошти нараховуються протягом кількох хвилин, і клієнт може одночасно оформити кілька розстрочок у межах доступного ліміту.

Кредитний ліміт може досягати 100 тис. грн, щомісячна комісія складає від 1,5 до 2,5% від суми покупки, оформити розстрочку можна на строк від 3-х до 36-ти місяців.

Оформити кредит «Розстрочка» тут: https://creditdnepr.com.ua/pryvatnym-osobam/kredyty/installment

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: