fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Офіційний дистриб’ютор Apple АСБІС-Україна продовжує плідну співпрацю з брендом Apple

07/ 07/ 2021
  Нещодавно компанія Apple оголосила про відкриття офіційного офісу компанії в Україні. Відтепер всесвітньо відомий виробник самостійно здійснюватиме ввіз техніки на територію країни та розвиватиме нові сервіси. Компанія АСБІС-Україна, офіційний дистриб’ютор техніки Apple, продовжуватиме співпрацювати з виробником в тому ж статусі. Віднині дистриб’ютор буде отримувати продукцію безпосередньо в Україні та відвантажувати пристрої партнерам. Споживачі, як і раніше, зможуть придбати усю продукцію Apple у офіційних реселерів, із переліком яких можна ознайомитися на сайті АСБІС, та отримувати якісну підтримку через АСБІС сервіс / авторизований сервісний центр Apple. «Відкриття в Україні офіційного офісу глобального бренда є безперечним показником розвитку української економіки та бізнес-клімату в країні. Зі свого боку, АСБІС-Україна, спільно з компанією Apple, має намір продовжити захищати інтереси споживачів, надаючи українцям можливість придбання офіційної продукції виробника з усіма належними документами та гарантіями», – прокоментував генеральний директор АСБІС-Україна Віталій Мельниченко. Компанія АСБІС-Україна рекомендує покупцям обирати для придбання офіційні пристрої Apple, які пройшли всі митні процедури та легально завезені на територію України. Така продукція продається лише в магазинах авторизованих реселерів та супроводжується гарантією від офіційного авторизованого дистриб’ютора. Купуючи офіційну техніку, користувач може бути впевненим, що її технічні параметри відповідають заявленим, пристрій не був у використанні, в його конструкцію та програмне забезпечення не було сторонніх втручань, та є можливість скористатися послугами офіційних сервісних центрів. Детальну інформацію щодо продукції Apple можна дізнатися на сайті АСБІС-Україна. Довідка Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистрибюторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород. У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів, а також 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників. Більше інформації: http://www.asbis.ua

Нещодавно компанія Apple оголосила про відкриття офіційного офісу компанії в Україні. Відтепер всесвітньо відомий виробник самостійно здійснюватиме ввіз техніки на територію країни та розвиватиме нові сервіси.

Компанія АСБІС-Україна, офіційний дистриб’ютор техніки Apple, продовжуватиме співпрацювати з виробником в тому ж статусі. Віднині дистриб’ютор буде отримувати продукцію безпосередньо в Україні та відвантажувати пристрої партнерам.

Споживачі, як і раніше, зможуть придбати усю продукцію Apple у офіційних реселерів, із переліком яких можна ознайомитися на сайті АСБІС, та отримувати якісну підтримку через АСБІС сервіс / авторизований сервісний центр Apple.

«Відкриття в Україні офіційного офісу глобального бренда є безперечним показником розвитку української економіки та бізнес-клімату в країні. Зі свого боку, АСБІС-Україна, спільно з компанією Apple, має намір продовжити захищати інтереси споживачів, надаючи українцям можливість придбання офіційної продукції виробника з усіма належними документами та гарантіями», – прокоментував генеральний директор АСБІС-Україна Віталій Мельниченко.

Компанія АСБІС-Україна рекомендує покупцям обирати для придбання офіційні пристрої Apple, які пройшли всі митні процедури та легально завезені на територію України. Така продукція продається лише в магазинах авторизованих реселерів та супроводжується гарантією від офіційного авторизованого дистриб’ютора. Купуючи офіційну техніку, користувач може бути впевненим, що її технічні параметри відповідають заявленим, пристрій не був у використанні, в його конструкцію та програмне забезпечення не було сторонніх втручань, та є можливість скористатися послугами офіційних сервісних центрів.

Детальну інформацію щодо продукції Apple можна дізнатися на сайті АСБІС-Україна.

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб’юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів, а також 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: http://www.asbis.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: