fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації в Одесі з Головою АМКУ Юрієм Терентьєвим

18/ 08/ 2017
  Щоб представники бізнесу на Півдні України детальніше дізналися про роботу відомства зсередини та мали можливість висловити актуальні проблеми дотримання законодавства про захист економічної конкуренції, офіс Асоціації в Одесі організував зустріч з паном Терентьєвим, представниками керівного складу Центрального апарату відомства, Головами територіальних відділень АМК Одеської, Миколаївської та Херсонської областей. За словами представників відомства, діяльність АМКУ наразі спрямована на збільшення якості справ, а не їхньої кількості. Так, у 2016 році економічний ефект від діяльності органу збільшився в 1,5 рази та стягнув 1,4 млрд грн. Було розпочато програму технічної допомоги з Федеральною торговою комісією США та програму «Твінінг» з конкурентними відомствами Німеччини та Литви. Також нещодавно АМКУ розширили повноваження у сфері оскарження державних закупівель, а у цьому році важливим новим завданням відомства стане прийняття функцій уповноваженого органу з моніторингу і контролю державної допомоги. Станом на сьогодні, в країні є 25 чинних територіальних відділень (ТВ), кожне із яких має власну IT-систему та не інтегровані з центральним апаратом ні з точки зору документообігу, ні з точки зору робочих процесів. До речі, найближчим часом на Антимонопольний комітет України може очікувати адміністративна реформа. Це дозволить зробити роботу ТВ більш прозорою, впровадити адвокатування конкуренції, підвищити ефективність розслідування справ, мінімізувати можливість необґрунтованого тиску на бізнес і ухвалення ангажованих рішень. Присутні компанії мали можливість безпосередньо обговорити поточні питання, адже особливість географічного розташування нашого регіону створює окрім традиційних проблем для України й додаткові, пов’язані з портовою сферою, експедируванням, агентуванням, логістикою та великою кількістю скарг на тендери в сфері дорожнього будівництва.

Щоб представники бізнесу на Півдні України детальніше дізналися про роботу відомства зсередини та мали можливість висловити актуальні проблеми дотримання законодавства про захист економічної конкуренції, офіс Асоціації в Одесі організував зустріч з паном Терентьєвим, представниками керівного складу Центрального апарату відомства, Головами територіальних відділень АМК Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

За словами представників відомства, діяльність АМКУ наразі спрямована на збільшення якості справ, а не їхньої кількості. Так, у 2016 році економічний ефект від діяльності органу збільшився в 1,5 рази та стягнув 1,4 млрд грн. Було розпочато програму технічної допомоги з Федеральною торговою комісією США та програму «Твінінг» з конкурентними відомствами Німеччини та Литви. Також нещодавно АМКУ розширили повноваження у сфері оскарження державних закупівель, а у цьому році важливим новим завданням відомства стане прийняття функцій уповноваженого органу з моніторингу і контролю державної допомоги.

Станом на сьогодні, в країні є 25 чинних територіальних відділень (ТВ), кожне із яких має власну IT-систему та не інтегровані з центральним апаратом ні з точки зору документообігу, ні з точки зору робочих процесів. До речі, найближчим часом на Антимонопольний комітет України може очікувати адміністративна реформа. Це дозволить зробити роботу ТВ більш прозорою, впровадити адвокатування конкуренції, підвищити ефективність розслідування справ, мінімізувати можливість необґрунтованого тиску на бізнес і ухвалення ангажованих рішень.

Присутні компанії мали можливість безпосередньо обговорити поточні питання, адже особливість географічного розташування нашого регіону створює окрім традиційних проблем для України й додаткові, пов’язані з портовою сферою, експедируванням, агентуванням, логістикою та великою кількістю скарг на тендери в сфері дорожнього будівництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: