fbpx

Обмінюйся е-інвойсами з Польщею

09/ 04/ 2020
  EDI-провайдер EDIN увійшов до компаній-учасниць пілотного проекту eDelivery між Україною та Польщею, в рамках якого проходитиме обмін електронними інвойсами для визнання формату е-документа обома країнами. Електронні інвойси з електронними підписами та печатками стануть одними з перших документів, які не треба дублювати в паперовій формі. EDIN запрошує доєднатися до спільного проекту компанії, які обмінюються документами з польськими контрагентами. Залишити заявку на участь можливо за посиланням. Можливості для компаній, що візьмуть участь у проектах: підготовка стандартизованих електронних інвойсів, які сприйматимуться як юридично значущі електронні документи ІТ-системами контрагентів та митницями України та Польщі автоматична передача цих електронних документів в ІТ-системи банків поширення механізмів, які застосовуватимуться до електронних інвойсів, на інші документи, необхідні у експортно/імпортних операціях. EDIN забезпечить швидку та зручну участь у проекті: консультація з організаційних питань проекту консультація з юридичних питань проекту консультація з технічних питань проекту технічна реалізація проекту на платформі інтеграція в облікові системи навчання в рамках проекту Пілот реалізується в рамках проекту EU4Digital за підтримки Державної Митної служби України та Міністерства цифрової трансформації України.

EDI-провайдер EDIN увійшов до компаній-учасниць пілотного проекту eDelivery між Україною та Польщею, в рамках якого проходитиме обмін електронними інвойсами для визнання формату е-документа обома країнами.

Електронні інвойси з електронними підписами та печатками стануть одними з перших документів, які не треба дублювати в паперовій формі.

EDIN запрошує доєднатися до спільного проекту компанії, які обмінюються документами з польськими контрагентами. Залишити заявку на участь можливо за посиланням.

Можливості для компаній, що візьмуть участь у проектах:

  • підготовка стандартизованих електронних інвойсів, які сприйматимуться як юридично значущі електронні документи ІТ-системами контрагентів та митницями України та Польщі
  • автоматична передача цих електронних документів в ІТ-системи банків
  • поширення механізмів, які застосовуватимуться до електронних інвойсів, на інші документи, необхідні у експортно/імпортних операціях.

EDIN забезпечить швидку та зручну участь у проекті:

  • консультація з організаційних питань проекту
  • консультація з юридичних питань проекту
  • консультація з технічних питань проекту
  • технічна реалізація проекту на платформі
  • інтеграція в облікові системи
  • навчання в рамках проекту

Пілот реалізується в рамках проекту EU4Digital за підтримки Державної Митної служби України та Міністерства цифрової трансформації України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: