fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Обговорення нового законопроекту «Про публічні закупівлі»

22/ 01/ 2019
    Для обговорення нового законопроекту «Про публічні закупівлі» Європейська Бізнес Асоціація у Дніпрі 22 січня взяла участь у засіданні Координаційної ради облдержадміністрації з питань розвитку підприємництва та Регіональної ради підприємців у Дніпропетровській області. Нові правила у системі публічних закупівель були підготовлені Міністерством економічного розвитку і торгівлі України в рамках програми гармонізації національного законодавства зі стандартами ЄС. Головним чином, серед нововведень треба виділити наступні: ліквідація тендерних комітетів, введення торгів з обмеженою участю, створення механізму відхилення пропозиції у разі неправдиво низької ціни, удосконалення системи оскаржень закупівель та підвищення відповідальності за порушення законодавства. Важливо зазначити, що зустріч відбувалася у форматі продуктивного діалогу, адже усі присутні представники бізнес-спільноти, громадські діячі і державні службовці мали нагоду поставити питання, висловити свої зауваження, коментарі і побажання  до законопроекту. І усі зауваження будуть розглянуті фахівцями Мінекономрозвитку України  для вдосконалення законопроекту і подальшого його розгляду у Верховній Раді.
01/

 

Для обговорення нового законопроекту «Про публічні закупівлі» Європейська Бізнес Асоціація у Дніпрі 22 січня взяла участь у засіданні Координаційної ради облдержадміністрації з питань розвитку підприємництва та Регіональної ради підприємців у Дніпропетровській області.

Нові правила у системі публічних закупівель були підготовлені Міністерством економічного розвитку і торгівлі України в рамках програми гармонізації національного законодавства зі стандартами ЄС. Головним чином, серед нововведень треба виділити наступні:

  • ліквідація тендерних комітетів,
  • введення торгів з обмеженою участю,
  • створення механізму відхилення пропозиції у разі неправдиво низької ціни,
  • удосконалення системи оскаржень закупівель та підвищення відповідальності за порушення законодавства.

Важливо зазначити, що зустріч відбувалася у форматі продуктивного діалогу, адже усі присутні представники бізнес-спільноти, громадські діячі і державні службовці мали нагоду поставити питання, висловити свої зауваження, коментарі і побажання  до законопроекту. І усі зауваження будуть розглянуті фахівцями Мінекономрозвитку України  для вдосконалення законопроекту і подальшого його розгляду у Верховній Раді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: