fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Об’єднання резидентів «Дія.City» затвердило склад правління та сформувало Наглядову раду

01/ 03/ 2024
  До Наглядової ради об’єднання резидентів «Дія.City увійшла представниця від Європейської Бізнес Асоціації – Світлана Михайловська, заступниця директорки. Крім того, представники Львівського ІТ Кластера, Харківського ІТ кластера, асоціації IT Ukraine. Водночас, спілка «Дія Сіті»— Об’єднання резидентів» вже призначила виконавчу директорку. Нею стала Валерія Кушнерчук, керівник напрямку «Корпоративні інновації» Українського фонду стартапів. Так, місія спілки – розвивати ІТ-галузь в Україні, яка має успішно конкурувати на міжнародній арені та сприяти розвитку інноваційних рішень та послуг всередині країни.  Спілка також затвердила склад правління «Дія Сіті — Об’єднання резидентів». До нього увійшли співзасновник SoftServe Тарас Кицмей, віцепрезидент EPAM Systems у регіоні Центральної та Східної Європи Юрій Антонюк, співзасновник та CEO Sigma Software Group Валерій Красовський, президент та CEO AltexSoft Олександр Медовой, Managing Director Luxoft Олена Самборська, директор з галузевих питань N-іX Святослав Кавецький та CEO компанії Nix Solutions Віктор Шальнєв. Варто зауважити, що фокусом об’єднання буде прогнозований розвиток бізнесу резидентів «Дія.City».  Об’єднання резидентів Дія.Сіті» грунтується на принципах демократії та інклюзивності, а головною метою спілки буде сприяння технологічному прориву в синергії з Мінцифрою. Як приєднатися до спілки Приєднатися до саморегулівної можуть компанії-резиденти «Дія.City», які отримали підтвердження свого статусу від Міністерства цифрової трансформації. Подати заявку можна на сайті об’єднання. Організація відкрита для представників усіх сфер технологічного бізнесу — сервісного, продуктового, стартапів — для того, щоб забезпечити максимальну різноманітність та інклюзивність, а також  максимальне врахування інтересів всіх представників ІТ-галузі. Компанії-члени Львівського та Харківського ІТ Кластерів, ITU та EBA можуть стати безкоштовно асоційованими членами вже зараз, а потім за бажання отримати повне членство з правом голосувати та приймати більш активну участь в діяльності.

До Наглядової ради об’єднання резидентів «Дія.City увійшла представниця від Європейської Бізнес Асоціації – Світлана Михайловська, заступниця директорки. Крім того, представники Львівського ІТ Кластера, Харківського ІТ кластера, асоціації IT Ukraine.

Водночас, спілка «Дія Сіті»— Об’єднання резидентів» вже призначила виконавчу директорку. Нею стала Валерія Кушнерчук, керівник напрямку «Корпоративні інновації» Українського фонду стартапів.

Так, місія спілки – розвивати ІТ-галузь в Україні, яка має успішно конкурувати на міжнародній арені та сприяти розвитку інноваційних рішень та послуг всередині країни. 

Спілка також затвердила склад правління «Дія Сіті — Об’єднання резидентів». До нього увійшли співзасновник SoftServe Тарас Кицмей, віцепрезидент EPAM Systems у регіоні Центральної та Східної Європи Юрій Антонюк, співзасновник та CEO Sigma Software Group Валерій Красовський, президент та CEO AltexSoft Олександр Медовой, Managing Director Luxoft Олена Самборська, директор з галузевих питань N-іX Святослав Кавецький та CEO компанії Nix Solutions Віктор Шальнєв.

Варто зауважити, що фокусом об’єднання буде прогнозований розвиток бізнесу резидентів «Дія.City».  Об’єднання резидентів Дія.Сіті» грунтується на принципах демократії та інклюзивності, а головною метою спілки буде сприяння технологічному прориву в синергії з Мінцифрою.

Як приєднатися до спілки

Приєднатися до саморегулівної можуть компанії-резиденти «Дія.City», які отримали підтвердження свого статусу від Міністерства цифрової трансформації. Подати заявку можна на сайті об’єднання.

Організація відкрита для представників усіх сфер технологічного бізнесу — сервісного, продуктового, стартапів — для того, щоб забезпечити максимальну різноманітність та інклюзивність, а також  максимальне врахування інтересів всіх представників ІТ-галузі.

Компанії-члени Львівського та Харківського ІТ Кластерів, ITU та EBA можуть стати безкоштовно асоційованими членами вже зараз, а потім за бажання отримати повне членство з правом голосувати та приймати більш активну участь в діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: