fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новинки SAP та AI в закупівлях і ланцюжках постачання

28/ 05/ 2024
  Технологічні зміни в закупівлях і ланцюгах постачання не стоять на місці. Запрошуємо вас на вебінар, щоб більше дізнатись про можливості цифрової трансформації та впровадження технологічних рішень в українських та міжнародних компаніях. Дмитро Пташник з МХП розповість про цифрову трансформацію та впровадження SAP Ariba, Ігор Лисенко з Медичних Закупівель України – про інтеграцію продуктів SAP з іншими цифровими рішеннями. Ліза Мостипан з SAP Ariba в Чехії порекомендує, як найкраще використовувати цей продукт для роботи з постачальниками. А Марина Трепова з IPSM поділиться враженнями від SAP Spend Connect Innovation Day. Де: онлайн, в форматі вебінару. Дата проведення: 5 червня 2024 року Час: 10:00 – 11:30 за Київським часом. Реєстрація обов’язкова, за посиланням. Теми виступів:  Марина Трепова, директорка, співзасновниця IPSM: «По результатам SAP Spend Connect Innovation Day у Відні». Дмитро Пташник, директор департаменту закупівель ПрАТ «МХП»: «Трансформація закупівель в компанії  ПрАТ «МХП» на базі проєкту впровадження SAP Ariba: переваги та виклики». Ігор Лисенко, керівник відділу розвитку інформаційно-аналітичних інструментів Медзакупівель України: «Успішна Інтеграція SAP Ariba та Prozorro» Ліза Мостипан, старша консультантка з бізнес-процесів у SAP Ariba, Чехія: «Цикл постачальника у системах SAP Ariba (SAP Ariba Supplier Lifecycle and Performance) та як найкраще використовувати даний продукт для реєстрації нових та адаптації існуючих постачальників». Для кого буде корисно: Професіоналів в закупівлях Професіоналів в ланцюжку постачання (Supply Chain) Керівників, які працюють з відділами закупівель і ланцюжком постачання Всіх, хто хоче дізнатися більше про цифрові рішення в закупівлях

Технологічні зміни в закупівлях і ланцюгах постачання не стоять на місці. Запрошуємо вас на вебінар, щоб більше дізнатись про можливості цифрової трансформації та впровадження технологічних рішень в українських та міжнародних компаніях.

Дмитро Пташник з МХП розповість про цифрову трансформацію та впровадження SAP Ariba, Ігор Лисенко з Медичних Закупівель України – про інтеграцію продуктів SAP з іншими цифровими рішеннями. Ліза Мостипан з SAP Ariba в Чехії порекомендує, як найкраще використовувати цей продукт для роботи з постачальниками. А Марина Трепова з IPSM поділиться враженнями від SAP Spend Connect Innovation Day.

Де: онлайн, в форматі вебінару.

Дата проведення: 5 червня 2024 року

Час: 10:00 – 11:30 за Київським часом.

Реєстрація обов’язкова, за посиланням.

Теми виступів: 

  1. Марина Трепова, директорка, співзасновниця IPSM: «По результатам SAP Spend Connect Innovation Day у Відні».
  2. Дмитро Пташник, директор департаменту закупівель ПрАТ «МХП»: «Трансформація закупівель в компанії  ПрАТ «МХП» на базі проєкту впровадження SAP Ariba: переваги та виклики».
  3. Ігор Лисенко, керівник відділу розвитку інформаційно-аналітичних інструментів Медзакупівель України: «Успішна Інтеграція SAP Ariba та Prozorro»
  4. Ліза Мостипан, старша консультантка з бізнес-процесів у SAP Ariba, Чехія: «Цикл постачальника у системах SAP Ariba (SAP Ariba Supplier Lifecycle and Performance) та як найкраще використовувати даний продукт для реєстрації нових та адаптації існуючих постачальників».

Для кого буде корисно:

  • Професіоналів в закупівлях
  • Професіоналів в ланцюжку постачання (Supply Chain)
  • Керівників, які працюють з відділами закупівель і ланцюжком постачання
  • Всіх, хто хоче дізнатися більше про цифрові рішення в закупівлях

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: